Choose language: Tipy na fotbal, hokej a basket pro kurzové sázky Free betting tips and predictions Analizy i prognozy dla zakładów Fussballtipps Besplatni tipovi za danas Predicciones para el fútbol Prévisions pour le football Pronostici di calcio Statistici sportive din fotbal Sport fogadások Sportstatistieken Canli sonuçlar Прогнозы на футбол Πληροφορίες σχετικά με προγνωστικά Dicas de apostas Speltips gratis Prognoser og tips Live tulokset Fodbold resultater

1. FC Lokomotive Leipzig FSV Optik Rathenow
? : ?
VITIBET vedonlyöntivihjeet
Predictions aren´t available until 6 league matches

KAIKKIAAN 1. sija KAIKKIAAN 16. sija
4 ( 3 - 1 - 0 ) 9 : 5 - 10 p.
3 ( 0 - 1 - 2 ) 2 : 10 - 1 p.
tehdyt maalit 4. päästetyt maalit 10. tehdyt maalit 12. päästetyt maalit 18.
KOTI 6. sija KOTI 16. sija
2 ( 2 - 0 - 0 ) 5 : 3 - 6 p.
2 ( 0 - 1 - 1 ) 2 : 4 - 1 p.
tehdyt maalit 6. päästetyt maalit 13. tehdyt maalit 11. päästetyt maalit 17.
VIERAS 2. sija VIERAS 18. sija
2 ( 1 - 1 - 0 ) 4 : 2 - 4 p.
1 ( 0 - 0 - 1 ) 0 : 6 - 0 p.
tehdyt maalit 2. päästetyt maalit 8. tehdyt maalit 16. päästetyt maalit 18.

1. FC Lokomotive Leipzig koti FSV Optik Rathenow koti
Hertha BSC Berlin II2:1Germania Halberstadt1:3
FC Energie Cottbus3:2VSG Altglienicke1:1
1. FC Lokomotive Leipzig vieras FSV Optik Rathenow vieras
FC Rot-Weiss Erfurt2:2Hertha BSC Berlin II0:6
BFC Viktoria Berlin2:0

Jalkapallo Saksa REGIONALLIGA NORDOST TAULUKKO

1. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo43106 : 210
2. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet 1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig43109 : 510
3. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Hertha BSC Berlin II Hertha BSC Berlin II430117 : 59
4. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Berliner AK Berliner AK43018 : 49
5. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz52217 : 68
6. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Wacker Nordhausen Wacker Nordhausen321010 : 17
7. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet VSG Altglienicke VSG Altglienicke42118 : 57
8. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 4732012 : 26
9. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet FC Energie Cottbus FC Energie Cottbus420212 : 126
10. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Germania Halberstadt Germania Halberstadt41217 : 65
11. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet BFC Viktoria Berlin BFC Viktoria Berlin41212 : 25
12. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig40401 : 14
13. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt51138 : 124
14. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 0330212 : 42
15. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet FSV Union Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde40132 : 61
16. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet FSV Optik Rathenow FSV Optik Rathenow30122 : 101
17. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Bischofswerdaer FV Bischofswerdaer FV40132 : 131
18. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet VfB Auerbach VfB Auerbach40043 : 120

Jalkapallo Saksa UUSIMMAT TULOKSET
21.08.FC Rot-Weiss ErfurtZFC Meuselwitz1 : 2
18.08.Hertha BSC Berlin IIFSV Optik Rathenow6 : 0
18.08.FSV Union FürstenwaldeWacker Nordhausen1 : 2
18.08.Bischofswerdaer FVBSG Chemie Leipzig0 : 0
17.08.Germania HalberstadtBerliner FC Dynamo1 : 1
17.08.VSG AltglienickeZFC Meuselwitz2 : 0
17.08.SV Lichtenberg 47Berliner AK1 : 0
17.08.1. FC Lokomotive LeipzigFC Energie Cottbus3 : 2
16.08.SV Babelsberg 03BFC Viktoria Berlin0 : 0
16.08.FC Rot-Weiss ErfurtVfB Auerbach2 : 1
KAIKKI OTTELUT

Jalkapallo Saksa KOTONA OTTELUT
1. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Hertha BSC Berlin II Hertha BSC Berlin II220011 : 26
2. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet VSG Altglienicke VSG Altglienicke22006 : 16
3. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet FC Energie Cottbus FC Energie Cottbus22008 : 46
4. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Berliner AK Berliner AK22006 : 36
5. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo22004 : 16
6. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet 1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig22005 : 36
7. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Wacker Nordhausen Wacker Nordhausen21108 : 04
8. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz21103 : 14
9. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt31115 : 54
10. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 4711001 : 03
11. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet BFC Viktoria Berlin BFC Viktoria Berlin21012 : 23
12. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig20201 : 12
13. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Germania Halberstadt Germania Halberstadt20203 : 32
14. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 0310100 : 01
15. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Bischofswerdaer FV Bischofswerdaer FV20110 : 11
16. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet FSV Optik Rathenow FSV Optik Rathenow20112 : 41
17. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet FSV Union Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde20021 : 40
18. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet VfB Auerbach VfB Auerbach20021 : 60
Jalkapallo Saksa VIERAS OTTELUT
1. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet 1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig21104 : 24
2. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo21102 : 14
3. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz31114 : 54
4. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Hertha BSC Berlin II Hertha BSC Berlin II21016 : 33
5. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Wacker Nordhausen Wacker Nordhausen11002 : 13
6. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Berliner AK Berliner AK21012 : 13
7. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Germania Halberstadt Germania Halberstadt21014 : 33
8. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 4721011 : 23
9. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig20200 : 02
10. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet BFC Viktoria Berlin BFC Viktoria Berlin20200 : 02
11. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet FSV Union Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde20111 : 21
12. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 0320112 : 41
13. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet VSG Altglienicke VSG Altglienicke20112 : 41
14. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet VfB Auerbach VfB Auerbach20022 : 60
15. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet FC Energie Cottbus FC Energie Cottbus20024 : 80
16. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt20023 : 70
17. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet FSV Optik Rathenow FSV Optik Rathenow10010 : 60
18. Regionalliga Nordost Saksa Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Bischofswerdaer FV Bischofswerdaer FV20022 : 120

REGIONALLIGA NORDOST Jalkapallo Saksa

UNDER/OVER TABLE OVERALL HOME AWAY
UNDER 2.5 OVER 2.5 UNDER 2.5 OVER 2.5 UNDER 2.5 OVER 2.5
1. FC Rot-Weiss Erfurt 1 / 5 20% 4 / 5 80% 0 / 3 0% 3 / 3 100% 1 / 2 50% 1 / 2 50%
2. 1. FC Lokomotive Leipzig 1 / 4 25% 3 / 4 75% 0 / 2 0% 2 / 2 100% 1 / 2 50% 1 / 2 50%
3. Germania Halberstadt 1 / 4 25% 3 / 4 75% 1 / 2 50% 1 / 2 50% 0 / 2 0% 2 / 2 100%
4. VfB Auerbach 1 / 4 25% 3 / 4 75% 1 / 2 50% 1 / 2 50% 0 / 2 0% 2 / 2 100%
5. Wacker Nordhausen 1 / 3 33% 2 / 3 67% 1 / 2 50% 1 / 2 50% 0 / 1 0% 1 / 1 100%
6. FSV Optik Rathenow 1 / 3 33% 2 / 3 67% 1 / 2 50% 1 / 2 50% 0 / 1 0% 1 / 1 100%
7. Bischofswerdaer FV 2 / 4 50% 2 / 4 50% 2 / 2 100% 0 / 2 0% 0 / 2 0% 2 / 2 100%
8. VSG Altglienicke 2 / 4 50% 2 / 4 50% 1 / 2 50% 1 / 2 50% 1 / 2 50% 1 / 2 50%
9. Berliner AK 2 / 4 50% 2 / 4 50% 0 / 2 0% 2 / 2 100% 2 / 2 100% 0 / 2 0%
10. ZFC Meuselwitz 3 / 5 60% 2 / 5 40% 2 / 2 100% 0 / 2 0% 1 / 3 33% 2 / 3 67%
11. SV Babelsberg 03 2 / 3 67% 1 / 3 33% 1 / 1 100% 0 / 1 0% 1 / 2 50% 1 / 2 50%
12. FSV Union Fürstenwalde 3 / 4 75% 1 / 4 25% 1 / 2 50% 1 / 2 50% 2 / 2 100% 0 / 2 0%
13. Berliner FC Dynamo 3 / 4 75% 1 / 4 25% 1 / 2 50% 1 / 2 50% 2 / 2 100% 0 / 2 0%
14. FC Energie Cottbus 0 / 4 0% 4 / 4 100% 0 / 2 0% 2 / 2 100% 0 / 2 0% 2 / 2 100%
15. Hertha BSC Berlin II 0 / 4 0% 4 / 4 100% 0 / 2 0% 2 / 2 100% 0 / 2 0% 2 / 2 100%
16. SV Lichtenberg 47 3 / 3 100% 0 / 3 0% 1 / 1 100% 0 / 1 0% 2 / 2 100% 0 / 2 0%
17. BFC Viktoria Berlin 4 / 4 100% 0 / 4 0% 2 / 2 100% 0 / 2 0% 2 / 2 100% 0 / 2 0%
18. BSG Chemie Leipzig 4 / 4 100% 0 / 4 0% 2 / 2 100% 0 / 2 0% 2 / 2 100% 0 / 2 0%

GOALS PER MATCH OVERALL HOME AWAY
P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG
1. FC Energie Cottbus 4 0 0 0 0 1 1 0 2 6.00 2 0 0 0 0 1 0 0 1 6.00 2 0 0 0 0 0 1 0 1 6.00
2. Hertha BSC Berlin II 4 0 0 0 1 0 0 2 1 5.50 2 0 0 0 0 0 0 1 1 6.50 2 0 0 0 1 0 0 1 0 4.50
3. FC Rot-Weiss Erfurt 5 0 0 1 2 1 0 0 1 4.00 3 0 0 0 2 1 0 0 0 3.33 2 0 0 1 0 0 0 0 1 5.00
4. FSV Optik Rathenow 3 0 0 1 0 1 0 1 0 4.00 2 0 0 1 0 1 0 0 0 3.00 1 0 0 0 0 0 0 1 0 6.00
5. Bischofswerdaer FV 4 1 1 0 0 0 0 1 1 3.75 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0.50 2 0 0 0 0 0 0 1 1 7.00
6. VfB Auerbach 4 0 1 0 1 0 1 1 0 3.75 2 0 1 0 0 0 0 1 0 3.50 2 0 0 0 1 0 1 0 0 4.00
7. Wacker Nordhausen 3 1 0 0 1 0 0 0 1 3.67 2 1 0 0 0 0 0 0 1 4.00 1 0 0 0 1 0 0 0 0 3.00
8. 1. FC Lokomotive Leipzig 4 0 0 1 1 1 1 0 0 3.50 2 0 0 0 1 0 1 0 0 4.00 2 0 0 1 0 1 0 0 0 3.00
9. VSG Altglienicke 4 0 0 2 0 1 1 0 0 3.25 2 0 0 1 0 0 1 0 0 3.50 2 0 0 1 0 1 0 0 0 3.00
10. Germania Halberstadt 4 0 0 1 1 2 0 0 0 3.25 2 0 0 1 0 1 0 0 0 3.00 2 0 0 0 1 1 0 0 0 3.50
11. Berliner AK 4 0 1 1 1 0 0 1 0 3.00 2 0 0 0 1 0 0 1 0 4.50 2 0 1 1 0 0 0 0 0 1.50
12. ZFC Meuselwitz 5 0 0 3 1 1 0 0 0 2.60 2 0 0 2 0 0 0 0 0 2.00 3 0 0 1 1 1 0 0 0 3.00
13. SV Babelsberg 03 3 1 0 1 0 1 0 0 0 2.00 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0.00 2 0 0 1 0 1 0 0 0 3.00
14. FSV Union Fürstenwalde 4 0 1 2 1 0 0 0 0 2.00 2 0 0 1 1 0 0 0 0 2.50 2 0 1 1 0 0 0 0 0 1.50
15. Berliner FC Dynamo 4 0 2 1 0 1 0 0 0 2.00 2 0 1 0 0 1 0 0 0 2.50 2 0 1 1 0 0 0 0 0 1.50
16. SV Lichtenberg 47 3 0 2 1 0 0 0 0 0 1.33 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1.00 2 0 1 1 0 0 0 0 0 1.50
17. BFC Viktoria Berlin 4 2 0 2 0 0 0 0 0 1.00 2 0 0 2 0 0 0 0 0 2.00 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0.00
18. BSG Chemie Leipzig 4 3 0 1 0 0 0 0 0 0.50 2 1 0 1 0 0 0 0 0 1.00 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0.00