Choose language: Tipy na fotbal, hokej a basket pro kurzové sázky Free betting tips and predictions Analizy i prognozy dla zakładów Fussballtipps Besplatni tipovi za danas Predicciones para el fútbol Prévisions pour le football Pronostici di calcio Statistici sportive din fotbal Sport fogadások Sportstatistieken Canli sonuçlar Прогнозы на футбол Πληροφορίες σχετικά με προγνωστικά Dicas de apostas Speltips gratis Prognoser og tips Live tulokset Fodbold resultater
2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Puola Jalkapallo 2.LIGA vedonlyöntivihjeet ennustukset INDEX
score 1 0 2 tip
18.09 Olimpia GrudziadzLKS Nieciecza 2 : 148 %28 %25 %11.8
18.09 Stal MielecGKS Tychy 1 : 044 %29 %27 %101.3
18.09 Podbeskidzie B.-BialaMiedz Legnica 2 : 145 %29 %26 %101.5
18.09 Warta PoznanOdra Opole 2 : 060 %22 %18 %13.3
BET365.com Open an account with bet365 today.

Olimpia Grudziadz LKS Nieciecza
2 : 1
VITIBET vedonlyöntivihjeet
INDEX: 1.76 1 0 2
47 % 28 % 25 %
VALTA KOTI 0.75 VALTA VIERAS -0.33
KAAVIO 0.3 KAAVIO -0.38

KAIKKIAAN 16. sija KAIKKIAAN 10. sija
8 ( 3 - 1 - 4 ) 15 : 14 - 10 p.
8 ( 3 - 2 - 3 ) 10 : 7 - 11 p.
tehdyt maalit 1. päästetyt maalit 17. tehdyt maalit 7. päästetyt maalit 2.
KOTI 12. sija KOTI 11. sija
4 ( 2 - 0 - 2 ) 11 : 8 - 6 p.
5 ( 2 - 2 - 1 ) 9 : 5 - 8 p.
tehdyt maalit 3. päästetyt maalit 18. tehdyt maalit 5. päästetyt maalit 13.
VIERAS 12. sija VIERAS 11. sija
4 ( 1 - 1 - 2 ) 4 : 6 - 4 p.
3 ( 1 - 0 - 2 ) 1 : 2 - 3 p.
tehdyt maalit 6. päästetyt maalit 14. tehdyt maalit 17. päästetyt maalit 2.

Olimpia Grudziadz koti LKS Nieciecza koti
Chrobry Glogow5:0Sandecja Nowy Sacz3:0
MKS Chojniczanka Chojnice3:5Zaglebie Sosnowiec2:0
Wigry Suwalki1:2Stal Mielec1:2
Warta Poznan2:1Podbeskidzie B.-Biala2:2
Warta Poznan1:1
Olimpia Grudziadz vieras LKS Nieciecza vieras
Zaglebie Sosnowiec1:0Chrobry Glogow1:0
Stal Mielec0:2MKS Chojniczanka Chojnice0:1
Podbeskidzie B.-Biala1:2Wigry Suwalki0:1
Miedz Legnica2:2

Jalkapallo Puola 2.LIGA TAULUKKO

1. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Radomiak Radom Radomiak Radom952211 : 1017
2. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Stal Mielec Stal Mielec851210 : 816
3. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn951310 : 1016
4. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Podbeskidzie B.-Biala Podbeskidzie B.-Biala842212 : 814
5. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Miedz Legnica Miedz Legnica842211 : 714
6. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie935111 : 814
7. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Warta Poznan Warta Poznan842211 : 814
8. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet GKS Tychy GKS Tychy841315 : 913
9. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice94147 : 813
10. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet LKS Nieciecza LKS Nieciecza832310 : 711
11. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet GKS Belchatów GKS Belchatów932411 : 1011
12. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec932410 : 1011
13. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet MKS Chojniczanka Chojnice MKS Chojniczanka Chojnice932412 : 1311
14. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Wigry Suwalki Wigry Suwalki932410 : 1111
15. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz93248 : 1111
16. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Olimpia Grudziadz Olimpia Grudziadz831415 : 1410
17. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Chrobry Glogow Chrobry Glogow91174 : 184
18. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Odra Opole Odra Opole80352 : 103

Jalkapallo Puola UUSIMMAT TULOKSET
15.09.Miedz LegnicaOlimpia Grudziadz2 : 2
14.09.LKS NiecieczaWarta Poznan1 : 1
14.09.Radomiak RadomZaglebie Sosnowiec2 : 1
14.09.Puszcza NiepolomicePodbeskidzie B.-Biala0 : 1
14.09.GKS TychyWigry Suwalki1 : 0
14.09.GKS JastrzebieChrobry Glogow1 : 0
13.09.Odra OpoleSandecja Nowy Sacz1 : 1
13.09.Stomil OlsztynStal Mielec1 : 0
13.09.MKS Chojniczanka ChojniceGKS Belchatów3 : 0
08.09.Zaglebie SosnowiecGKS Belchatów1 : 1
KAIKKI OTTELUT

Jalkapallo Puola KOTONA OTTELUT
1. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Radomiak Radom Radomiak Radom64119 : 713
2. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie43106 : 210
3. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Stal Mielec Stal Mielec43106 : 210
4. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet GKS Tychy GKS Tychy330010 : 29
5. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet GKS Belchatów GKS Belchatów43018 : 29
6. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn43015 : 49
7. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet LKS Nieciecza LKS Nieciecza52219 : 58
8. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Miedz Legnica Miedz Legnica42206 : 48
9. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Warta Poznan Warta Poznan32104 : 27
10. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz42115 : 47
11. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Wigry Suwalki Wigry Suwalki52126 : 67
12. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet MKS Chojniczanka Chojnice MKS Chojniczanka Chojnice72146 : 97
13. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Podbeskidzie B.-Biala Podbeskidzie B.-Biala22006 : 26
14. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Olimpia Grudziadz Olimpia Grudziadz420211 : 86
15. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec51224 : 55
16. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Odra Opole Odra Opole40221 : 32
17. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Chrobry Glogow Chrobry Glogow40130 : 41
18. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice50141 : 61
Jalkapallo Puola VIERAS OTTELUT
1. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice44006 : 212
2. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Podbeskidzie B.-Biala Podbeskidzie B.-Biala62226 : 68
3. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Warta Poznan Warta Poznan52127 : 67
4. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn52125 : 67
5. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Miedz Legnica Miedz Legnica42025 : 36
6. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec42026 : 56
7. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Stal Mielec Stal Mielec42024 : 66
8. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet MKS Chojniczanka Chojnice MKS Chojniczanka Chojnice21106 : 44
9. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie50415 : 64
10. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Wigry Suwalki Wigry Suwalki41124 : 54
11. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Radomiak Radom Radomiak Radom31112 : 34
12. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet GKS Tychy GKS Tychy51135 : 74
13. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Olimpia Grudziadz Olimpia Grudziadz41124 : 64
14. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz51133 : 74
15. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet LKS Nieciecza LKS Nieciecza31021 : 23
16. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Chrobry Glogow Chrobry Glogow51044 : 143
17. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet GKS Belchatów GKS Belchatów50233 : 82
18. 2.liga Puola Jalkapallo Vedonlyöntivihjeet Odra Opole Odra Opole40131 : 71

2.LIGA Jalkapallo Puola

UNDER/OVER TABLE OVERALL HOME AWAY
UNDER 2.5 OVER 2.5 UNDER 2.5 OVER 2.5 UNDER 2.5 OVER 2.5
1. Olimpia Grudziadz 2 / 8 25% 6 / 8 75% 0 / 4 0% 4 / 4 100% 2 / 4 50% 2 / 4 50%
2. GKS Tychy 3 / 8 38% 5 / 8 63% 1 / 3 33% 2 / 3 67% 2 / 5 40% 3 / 5 60%
3. Miedz Legnica 3 / 8 38% 5 / 8 63% 1 / 4 25% 3 / 4 75% 2 / 4 50% 2 / 4 50%
4. Stomil Olsztyn 4 / 9 44% 5 / 9 56% 2 / 4 50% 2 / 4 50% 2 / 5 40% 3 / 5 60%
5. GKS Belchatów 4 / 9 44% 5 / 9 56% 1 / 4 25% 3 / 4 75% 3 / 5 60% 2 / 5 40%
6. Radomiak Radom 4 / 9 44% 5 / 9 56% 2 / 6 33% 4 / 6 67% 2 / 3 67% 1 / 3 33%
7. Podbeskidzie B.-Biala 4 / 8 50% 4 / 8 50% 0 / 2 0% 2 / 2 100% 4 / 6 67% 2 / 6 33%
8. Warta Poznan 4 / 8 50% 4 / 8 50% 2 / 3 67% 1 / 3 33% 2 / 5 40% 3 / 5 60%
9. MKS Chojniczanka Chojnice 5 / 9 56% 4 / 9 44% 4 / 7 57% 3 / 7 43% 1 / 2 50% 1 / 2 50%
10. Wigry Suwalki 5 / 9 56% 4 / 9 44% 3 / 5 60% 2 / 5 40% 2 / 4 50% 2 / 4 50%
11. Chrobry Glogow 5 / 9 56% 4 / 9 44% 4 / 4 100% 0 / 4 0% 1 / 5 20% 4 / 5 80%
12. Sandecja Nowy Sacz 5 / 9 56% 4 / 9 44% 2 / 4 50% 2 / 4 50% 3 / 5 60% 2 / 5 40%
13. Stal Mielec 5 / 8 63% 3 / 8 38% 3 / 4 75% 1 / 4 25% 2 / 4 50% 2 / 4 50%
14. LKS Nieciecza 5 / 8 63% 3 / 8 38% 2 / 5 40% 3 / 5 60% 3 / 3 100% 0 / 3 0%
15. GKS Jastrzebie 6 / 9 67% 3 / 9 33% 3 / 4 75% 1 / 4 25% 3 / 5 60% 2 / 5 40%
16. Zaglebie Sosnowiec 6 / 9 67% 3 / 9 33% 4 / 5 80% 1 / 5 20% 2 / 4 50% 2 / 4 50%
17. Puszcza Niepolomice 7 / 9 78% 2 / 9 22% 4 / 5 80% 1 / 5 20% 3 / 4 75% 1 / 4 25%
18. Odra Opole 7 / 8 88% 1 / 8 13% 4 / 4 100% 0 / 4 0% 3 / 4 75% 1 / 4 25%

GOALS PER MATCH OVERALL HOME AWAY
P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG
1. Olimpia Grudziadz 8 0 1 1 3 1 1 0 1 3.63 4 0 0 0 2 0 1 0 1 4.75 4 0 1 1 1 1 0 0 0 2.50
2. GKS Tychy 8 0 2 1 3 0 1 1 0 3.00 3 0 1 0 0 0 1 1 0 4.00 5 0 1 1 3 0 0 0 0 2.40
3. MKS Chojniczanka Chojnice 9 0 3 2 2 1 0 0 1 2.78 7 0 3 1 2 1 0 0 0 2.14 2 0 0 1 0 0 0 0 1 5.00
4. Podbeskidzie B.-Biala 8 0 3 1 2 1 1 0 0 2.50 2 0 0 0 1 0 1 0 0 4.00 6 0 3 1 1 1 0 0 0 2.00
5. Chrobry Glogow 9 1 3 1 2 0 1 1 0 2.44 4 1 2 1 0 0 0 0 0 1.00 5 0 1 0 2 0 1 1 0 3.60
6. Warta Poznan 8 0 1 3 4 0 0 0 0 2.38 3 0 1 1 1 0 0 0 0 2.00 5 0 0 2 3 0 0 0 0 2.60
7. Radomiak Radom 9 1 1 2 4 1 0 0 0 2.33 6 0 1 1 3 1 0 0 0 2.67 3 1 0 1 1 0 0 0 0 1.67
8. GKS Belchatów 9 0 2 2 5 0 0 0 0 2.33 4 0 1 0 3 0 0 0 0 2.50 5 0 1 2 2 0 0 0 0 2.20
9. Wigry Suwalki 9 0 3 2 3 0 1 0 0 2.33 5 0 2 1 1 0 1 0 0 2.40 4 0 1 1 2 0 0 0 0 2.25
10. Stal Mielec 8 0 3 2 2 0 1 0 0 2.25 4 0 1 2 1 0 0 0 0 2.00 4 0 2 0 1 0 1 0 0 2.50
11. Miedz Legnica 8 1 2 0 4 1 0 0 0 2.25 4 1 0 0 2 1 0 0 0 2.50 4 0 2 0 2 0 0 0 0 2.00
12. Zaglebie Sosnowiec 9 0 2 4 2 1 0 0 0 2.22 5 0 2 2 1 0 0 0 0 1.80 4 0 0 2 1 1 0 0 0 2.75
13. Stomil Olsztyn 9 1 3 0 3 2 0 0 0 2.22 4 0 2 0 1 1 0 0 0 2.25 5 1 1 0 2 1 0 0 0 2.20
14. LKS Nieciecza 8 0 3 2 2 1 0 0 0 2.13 5 0 0 2 2 1 0 0 0 2.80 3 0 3 0 0 0 0 0 0 1.00
15. GKS Jastrzebie 9 1 1 4 2 1 0 0 0 2.11 4 0 1 2 1 0 0 0 0 2.00 5 1 0 2 1 1 0 0 0 2.20
16. Sandecja Nowy Sacz 9 0 3 2 4 0 0 0 0 2.11 4 0 1 1 2 0 0 0 0 2.25 5 0 2 1 2 0 0 0 0 2.00
17. Puszcza Niepolomice 9 1 5 1 1 0 1 0 0 1.67 5 1 2 1 1 0 0 0 0 1.40 4 0 3 0 0 0 1 0 0 2.00
18. Odra Opole 8 2 3 2 0 0 1 0 0 1.50 4 1 2 1 0 0 0 0 0 1.00 4 1 1 1 0 0 1 0 0 2.00