Standard Liege
SK Beveren
KVC Westerlo
Charleroi
OH Leuven
KV Mechelen
Antwerp
Lommel United
RAAL La Louvière
Cercle Brugge
Club Brugge
Anderlecht
Gent
Kortrijk
Union SG
Genk
St. Truiden
Zulte Waregem
| # | Momčad | U | Bod |
|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge26:8 +18 | 10 | 27 |
| 2 | Union SG29:7 +22 | 10 | 26 |
| 3 | Gent19:6 +13 | 10 | 25 |
| 4 | Charleroi21:12 +9 | 10 | 24 |
| 5 | Anderlecht13:11 +2 | 10 | 19 |
| 6 | Genk18:14 +4 | 10 | 15 |
| 7 | Lommel United13:11 +2 | 10 | 15 |
| 8 | KVC Westerlo25:25 0 | 10 | 14 |
| 9 | Standard Liege15:16 -1 | 10 | 12 |
| 10 | KV Mechelen13:18 -5 | 10 | 12 |
| 11 | Zulte Waregem12:16 -4 | 10 | 11 |
| 12 | Antwerp16:22 -6 | 10 | 10 |
| 13 | SK Beveren13:20 -7 | 10 | 10 |
| 14 | OH Leuven10:17 -7 | 10 | 9 |
| 15 | St. Truiden18:21 -3 | 10 | 8 |
| 16 | RAAL La Louvière13:23 -10 | 10 | 7 |
| 17 | Cercle Brugge13:22 -9 | 10 | 6 |
| 18 | Kortrijk4:22 -18 | 10 | 4 |
| # | Momčad | U | Bod |
|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge13:3 +10 | 5 | 15 |
| 2 | Gent11:2 +9 | 5 | 15 |
| 3 | Genk13:4 +9 | 5 | 13 |
| 4 | Anderlecht10:2 +8 | 5 | 13 |
| 5 | Charleroi15:8 +7 | 5 | 12 |
| 6 | Union SG14:3 +11 | 5 | 11 |
| 7 | SK Beveren8:5 +3 | 5 | 9 |
| 8 | KVC Westerlo16:14 +2 | 5 | 8 |
| 9 | Standard Liege6:4 +2 | 5 | 8 |
| 10 | Lommel United6:2 +4 | 5 | 7 |
| 11 | RAAL La Louvière10:8 +2 | 5 | 7 |
| 12 | Antwerp10:11 -1 | 5 | 7 |
| 13 | KV Mechelen8:11 -3 | 5 | 7 |
| 14 | Zulte Waregem8:8 0 | 5 | 6 |
| 15 | OH Leuven6:8 -2 | 5 | 5 |
| 16 | St. Truiden6:8 -2 | 5 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge6:10 -4 | 5 | 4 |
| 18 | Kortrijk3:11 -8 | 5 | 3 |
| # | Momčad | U | Bod |
|---|---|---|---|
| 1 | Union SG15:4 +11 | 5 | 15 |
| 2 | Club Brugge13:5 +8 | 5 | 12 |
| 3 | Charleroi6:4 +2 | 5 | 12 |
| 4 | Gent8:4 +4 | 5 | 10 |
| 5 | Lommel United7:9 -2 | 5 | 8 |
| 6 | KVC Westerlo9:11 -2 | 5 | 6 |
| 7 | Anderlecht3:9 -6 | 5 | 6 |
| 8 | KV Mechelen5:7 -2 | 5 | 5 |
| 9 | Zulte Waregem4:8 -4 | 5 | 5 |
| 10 | St. Truiden12:13 -1 | 5 | 4 |
| 11 | Standard Liege9:12 -3 | 5 | 4 |
| 12 | OH Leuven4:9 -5 | 5 | 4 |
| 13 | Antwerp6:11 -5 | 5 | 3 |
| 14 | Genk5:10 -5 | 5 | 2 |
| 15 | Cercle Brugge7:12 -5 | 5 | 2 |
| 16 | SK Beveren5:15 -10 | 5 | 1 |
| 17 | Kortrijk1:11 -10 | 5 | 1 |
| 18 | RAAL La Louvière3:15 -12 | 5 | 0 |
| # | Momčad | U | Bod |
|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge15:3 +12 | 10 | 26 |
| 2 | Gent9:3 +6 | 10 | 20 |
| 3 | Charleroi10:7 +3 | 10 | 17 |
| 4 | Union SG9:5 +4 | 10 | 16 |
| 5 | KVC Westerlo11:11 0 | 10 | 16 |
| 6 | Genk10:6 +4 | 10 | 15 |
| 7 | Lommel United5:4 +1 | 10 | 14 |
| 8 | Anderlecht6:5 +1 | 10 | 14 |
| 9 | OH Leuven4:4 0 | 10 | 13 |
| 10 | Antwerp6:5 +1 | 10 | 12 |
| 11 | RAAL La Louvière6:8 -2 | 10 | 12 |
| 12 | Standard Liege5:6 -1 | 10 | 11 |
| 13 | St. Truiden5:9 -4 | 10 | 11 |
| 14 | SK Beveren4:9 -5 | 10 | 10 |
| 15 | Cercle Brugge5:8 -3 | 10 | 9 |
| 16 | KV Mechelen6:11 -5 | 10 | 8 |
| 17 | Kortrijk2:8 -6 | 10 | 7 |
| 18 | Zulte Waregem4:10 -6 | 10 | 6 |
| # | Momčad | U | Bod |
|---|---|---|---|
| 1 | Union SG20:2 +18 | 10 | 26 |
| 2 | Gent10:3 +7 | 10 | 22 |
| 3 | Charleroi11:5 +6 | 10 | 20 |
| 4 | Club Brugge11:5 +6 | 10 | 17 |
| 5 | Genk8:8 0 | 10 | 16 |
| 6 | Zulte Waregem8:6 +2 | 10 | 15 |
| 7 | St. Truiden13:12 +1 | 10 | 15 |
| 8 | Lommel United8:7 +1 | 10 | 14 |
| 9 | Anderlecht7:6 +1 | 10 | 14 |
| 10 | KVC Westerlo14:14 0 | 10 | 14 |
| 11 | KV Mechelen7:7 0 | 10 | 13 |
| 12 | Standard Liege10:10 0 | 10 | 12 |
| 13 | Cercle Brugge8:14 -6 | 10 | 12 |
| 14 | SK Beveren9:11 -2 | 10 | 11 |
| 15 | OH Leuven6:13 -7 | 10 | 10 |
| 16 | Antwerp10:17 -7 | 10 | 10 |
| 17 | RAAL La Louvière7:15 -8 | 10 | 6 |
| 18 | Kortrijk2:14 -12 | 10 | 4 |
| # | Momčad | Last 6 | Bod |
|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge |
W
W
W
W
W
W
|
18 |
| 2 | Union SG |
W
W
W
D
W
W
|
16 |
| 3 | KVC Westerlo |
W
W
W
W
D
L
|
13 |
| 4 | Gent |
W
D
W
W
W
L
|
13 |
| 5 | Anderlecht |
D
W
W
W
L
W
|
13 |
| 6 | Charleroi |
L
W
W
W
L
W
|
12 |
| 7 | KV Mechelen |
L
L
D
W
W
W
|
10 |
| 8 | OH Leuven |
L
D
W
D
D
W
|
9 |
| 9 | Genk |
D
D
L
W
W
L
|
8 |
| 10 | Lommel United |
L
L
D
W
D
W
|
8 |
| 11 | SK Beveren |
W
W
L
L
D
L
|
7 |
| 12 | RAAL La Louvière |
L
W
L
L
W
L
|
6 |
| 13 | Standard Liege |
W
L
L
L
L
D
|
4 |
| 14 | Cercle Brugge |
L
D
L
L
L
W
|
4 |
| 15 | Kortrijk |
L
L
W
L
D
L
|
4 |
| 16 | St. Truiden |
W
L
L
L
L
L
|
3 |
| 17 | Antwerp |
L
L
L
L
W
L
|
3 |
| 18 | Zulte Waregem |
W
L
L
L
L
L
|
3 |
| # | Tim | U | Za | Protiv | Utakmica | Više od 9.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 4.3 | 8.7 | 13.0 | 70% | |
| 2 | 10 | 6.1 | 5.6 | 11.7 | 60% | |
| 3 | 10 | 6.5 | 5.0 | 11.5 | 70% | |
| 4 | 10 | 8.3 | 3.1 | 11.4 | 70% | |
| 5 | 10 | 3.8 | 7.6 | 11.4 | 70% | |
| 6 | 10 | 5.1 | 5.4 | 10.5 | 70% | |
| 7 | 10 | 6.2 | 4.3 | 10.5 | 40% | |
| 8 | 10 | 4.2 | 6.1 | 10.3 | 50% | |
| 9 | 10 | 5.6 | 4.4 | 10.0 | 50% | |
| 10 | 10 | 5.4 | 4.5 | 9.9 | 60% | |
| 11 | 10 | 4.7 | 5.2 | 9.9 | 40% | |
| 12 | 10 | 6.3 | 3.4 | 9.7 | 50% | |
| 13 | 10 | 6.3 | 3.3 | 9.6 | 40% | |
| 14 | 10 | 3.6 | 5.8 | 9.4 | 40% | |
| 15 | 10 | 3.4 | 5.7 | 9.1 | 50% | |
| 16 | 10 | 3.6 | 5.3 | 8.9 | 30% | |
| 17 | 10 | 4.3 | 4.4 | 8.7 | 50% | |
| 18 | 10 | 4.3 | 4.2 | 8.5 | 30% |
Prosjeci po utakmici: Za = momčad, Protiv = suparnici, Utakmica = obje momčadi zajedno. Više od 9.5 = postotak utakmica momčadi u kojima je zbroj obiju momčadi bio veći od 9.5.
Club Brugge
KVC Westerlo
RAAL La Louvière
Genk
Union SG
St. Truiden
KVC Westerlo
Club Brugge
SK Beveren
Charleroi| Momčad | U | Više od 2.5 | Manje od 2.5 |
|---|---|---|---|
| KVC Westerlo | 10 | 90% (9) | 10% (1) |
| Club Brugge | 10 | 80% (8) | 20% (2) |
| RAAL La Louvière | 10 | 80% (8) | 20% (2) |
| Antwerp | 10 | 80% (8) | 20% (2) |
| Cercle Brugge | 10 | 70% (7) | 30% (3) |
| St. Truiden | 10 | 70% (7) | 30% (3) |
| Union SG | 10 | 70% (7) | 30% (3) |
| Genk | 10 | 70% (7) | 30% (3) |
| SK Beveren | 10 | 70% (7) | 30% (3) |
| Kortrijk | 10 | 60% (6) | 40% (4) |
| Standard Liege | 10 | 60% (6) | 40% (4) |
| Charleroi | 10 | 60% (6) | 40% (4) |
| OH Leuven | 10 | 60% (6) | 40% (4) |
| Zulte Waregem | 10 | 60% (6) | 40% (4) |
| Anderlecht | 10 | 60% (6) | 40% (4) |
| Gent | 10 | 50% (5) | 50% (5) |
| KV Mechelen | 10 | 50% (5) | 50% (5) |
| Lommel United | 10 | 40% (4) | 60% (6) |
| Momčad | Pros. | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KVC Westerlo | 5.00 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 4 |
| St. Truiden | 3.90 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 |
| Antwerp | 3.80 | 0 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 |
| Union SG | 3.60 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 2 | 2 |
| RAAL La Louvière | 3.60 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 |
| Cercle Brugge | 3.50 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 |
| Club Brugge | 3.40 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 |
| Charleroi | 3.30 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| SK Beveren | 3.30 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 |
| Genk | 3.20 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 |
| Standard Liege | 3.10 | 0 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 |
| KV Mechelen | 3.10 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2 |
| Zulte Waregem | 2.80 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 1 |
| OH Leuven | 2.70 | 0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| Kortrijk | 2.60 | 0 | 2 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| Gent | 2.50 | 0 | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| Lommel United | 2.40 | 1 | 3 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Anderlecht | 2.40 | 1 | 3 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 |
Kortrijk
KV Mechelen
Charleroi
RAAL La Louvière
Lommel United
Gent
St. Truiden
OH Leuven
Cercle Brugge
Antwerp
Anderlecht
KVC Westerlo
SK Beveren
Union SG
Standard Liege
Kortrijk
KV Mechelen
Genk
Zulte Waregem
Club Brugge
Club Brugge
Gent
Zulte Waregem
St. Truiden
Union SG
Union SG
Charleroi
KVC Westerlo
Club Brugge
St. Truiden
Club Brugge
Anderlecht
SK Beveren
St. Truiden
RAAL La Louvière
Kortrijk
KV Mechelen
Charleroi
Anderlecht
Union SGDobrodošli na najdetaljniji informativni portal posvećen ligi Jupiler Pro League. Naš cilj je pružiti kladioničarima, navijačima i analitičarima potpun pregled svega što se događa u ovom prestižnom natjecanju. Gore navedeni podaci generirani su pomoću naprednih matematičkih modela koji uzimaju u obzir povijesne rezultate, trenutnu formu i specifične statistike momčadi u državi Belgium. Ako tražite pouzdan vodič za svoje strategije klađenja, na pravom ste mjestu.
Okosnicu naše ponude čine nogometni tipovi VITIBET. Za svaku nadolazeću utakmicu pronaći ćete ne samo klasičnu prognozu ishoda (1, X, 2), već prvenstveno naš jedinstveni Vitisport Index. Ovaj indeks izražava vjerojatnost određenog rezultata i pomaže vam u prepoznavanju vrijednih oklada (value bets). Naši algoritmi obrađuju podatke u stvarnom vremenu kako bi osigurali da prognoze odražavaju trenutno stanje momčadi.
Stalno ažurirana tablica lige pruža vam trenutačni uvid u pozicije momčadi u borbi za naslov, mjesta u europskim kupovima ili opstanak. Razumijemo da se nogomet igra drugačije na domaćem terenu u usporedbi s nastupima pred gostujućom publikom. Zato odvajamo statistiku za utakmice kod kuće i u gostima, što je ključan čimbenik za točne tipove u ligi Jupiler Pro League.
Jedna od naših najpopularnijih značajki je popis najboljih trendova (Top Trends). Naš sustav automatski skenira bazu podataka tražeći značajne nizove, kao što su momčadi s dugom neporaženošću, serije utakmica s malo golova (Under 2.5) ili momčadi koje imaju problema s postizanjem pogodaka. Ove "pametne statistike" omogućuju vam klađenje na temelju stvarnih uzoraka, a ne samo osjećaja.
Povijesni podaci su važni, ali forma iz posljednjih tjedana je presudna. Naša tablica forme iz zadnjih 6 susreta pokazuje vam tko je trenutačno u usponu, a tko se suočava s krizom. Za svaku momčad vidite jasan grafički prikaz (P-N-I) i rezultate iz zadnjih dvoboja, što vam omogućuje brzu procjenu dinamike svakog kluba prije idućeg zvižduka.
Za ljubitelje oklada na broj golova nudimo dubinsku statistiku Under/Over 2.5. Saznajte koji postotak utakmica određene momčadi završava "golijadom", a gdje dominiraju obrane. Naša jedinstvena tablica distribucije golova ide korak dalje – analizira točan broj golova u utakmicama, od remija bez golova do spektakularnih rezultata s više od 6 golova. Ovi su podaci neprocjenjivi za točne prognoze u državi Belgium.
Za najpoznatije svjetske lige, kao što su HNL, Premier League ili Bundesliga, pripremamo i detaljnu statistiku igrača. Možete pratiti borbu za najboljeg strijelca (zlatna kopačka), najbolje asistente i igrače s najviše opomena (žuti i crveni kartoni). Ove informacije pomažu u razumijevanju utjecaja ključnih pojedinaca na ukupne rezultate momčadi.
Jeste li znali da neke momčadi dominiraju u prvim poluvremenima, ali fizički padaju u završnici? Naše tablice za 1. i 2. poluvrijeme otkrivaju ove tendencije. Također pratimo prosječan broj golova po utakmici u cijeloj ligi i distribuciju bodova između domaćina i gostiju kako bismo vam pružili potpuni pogled od 360° na natjecanje Jupiler Pro League.
Zahvaljujući integraciji podataka u stvarnom vremenu, donosimo vam aktualni Live Score svih utakmica koje su u tijeku. Čim utakmica završi, sustav odmah obrađuje rezultat i ponovno izračunava svu statistiku forme i tablice. U sekciji nadolazećih utakmica uvijek možete unaprijed provjeriti raspored sljedećih kola.
Sve analize i tipovi na ovoj stranici informativnog su karaktera i namijenjeni isključivo odraslim korisnicima. Kladite se odgovorno i koristite naše statističke podatke kao jedan od mnogih alata za donošenje odluka.
Club Brugge
10
+18
27
2
Union SG
10
+22
26
3
Gent
10
+13
25
4
Charleroi
10
+9
24
5
Anderlecht
10
+2
19
6
Genk
10
+4
15
7
Lommel United
10
+2
15
8
KVC Westerlo
10
0
14
9
Standard Liege
10
-1
12
10
KV Mechelen
10
-5
12
11
Zulte Waregem
10
-4
11
12
Antwerp
10
-6
10
13
SK Beveren
10
-7
10
14
OH Leuven
10
-7
9
15
St. Truiden
10
-3
8
16
RAAL La Louvière
10
-10
7
17
Cercle Brugge
10
-9
6
18
Kortrijk
10
-18
4
Vitibet je neovisna sportska informativna platforma usmjerena na najave utakmica, statističke analize i opće sportske komentare, s posebnim naglaskom na nogomet i odabrana međunarodna natjecanja. Cilj web-stranice je pružiti kontekst, podatke i informativan pregled sportskih događaja.
Vitibet nije kladionica i ne prima oklade. Sav sadržaj objavljen na stranici namijenjen je isključivo informativnim i zabavnim svrhama te se temelji na javno dostupnim podacima, povijesnim statistikama i općoj sportskoj analizii.
Iako nudimo tipove za nekoliko sportova, naša je glavna stranica Nogometne prognoze, koju pokreće naš originalni INDEX koeficijent koji procjenjuje šanse obje momčadi u utakmici. Još jedan važan stup je naša početna stranica optimizirana za Besplatni tipovi, gdje također možete pronaći AKO oklade, Value Bets, OVER/UNDER i trenutne trendove.
Sportsko klađenje treba uvijek promatrati kao oblik zabave, a ne kao način ostvarivanja prihoda. Ishodi su nepredvidivi i uvijek postoji mogućnost gubitka cijelog uloga. Kladite se isključivo novcem čiji gubitak ne utječe na vašu svakodnevicu.
Preporučuje se postaviti jasan mjesečni budžet za zabavu i odvojiti ga od osnovnih troškova, poput stanovanja, režija, hrane ili štednje. Mnogi korisnici dodatno primjenjuju fiksna ograničenja po okladi ili po danu kako bi zadržali kontrollu.
Izbjegavajte pokušaje nadoknade gubitaka i nemojte se kladiti pod stresom, umorom ili emocionalnim pritiskom. Vođenje jednostavne evidencije o okladama može pomoći u očuvanju discipline i donošenju promišljenijih odluka.
Svi tipovi, analize i prognoze na ovoj web-stranici imaju isključivo informativni karakter. Ne jamče nikakav ishod i ne predstavljaju financijski ili investicijski savjet. Uvijek poštujte važeće zakone i dobna ograničenja u svojoj zemlji.
Ako klađenje prestane biti oblik zabave ili se pojavi osjećaj gubitka kontrole, preporučuje se napraviti pauzu i potražiti odgovarajuću podršku. Osobna dobrobit uvijek je važnija od bilo kojeg sportskog rezultata.