FC Voluntari
Farul Constanța
Universitatea Cluj
FCSB
Uta Arad
Petrolul Ploiești
FC Argeș Pitești
Dinamo Bukurešt
CFR 1907 Cluj
Universitatea Craiova
FC Botoșani
Oţelul
Csikszereda
Corvinul Hunedoara
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Rapid
| # | Momčad | U | Bod |
|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bukurešt31:9 +22 | 14 | 33 |
| 2 | Universitatea Craiova34:10 +24 | 14 | 32 |
| 3 | Rapid23:13 +10 | 14 | 30 |
| 4 | Petrolul Ploiești19:18 +1 | 14 | 24 |
| 5 | Universitatea Cluj25:20 +5 | 13 | 22 |
| 6 | FCSB20:19 +1 | 13 | 21 |
| 7 | Farul Constanța21:20 +1 | 13 | 20 |
| 8 | Corvinul Hunedoara16:16 0 | 14 | 19 |
| 9 | CFR 1907 Cluj20:21 -1 | 14 | 18 |
| 10 | Uta Arad16:19 -3 | 14 | 18 |
| 11 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe9:19 -10 | 14 | 15 |
| 12 | FC Botoșani18:19 -1 | 14 | 14 |
| 13 | Oţelul16:22 -6 | 14 | 12 |
| 14 | FC Argeș Pitești8:16 -8 | 14 | 12 |
| 15 | FC Voluntari13:29 -16 | 13 | 8 |
| 16 | Csikszereda9:28 -19 | 14 | 5 |
| # | Momčad | U | Bod |
|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova24:3 +21 | 8 | 21 |
| 2 | Dinamo Bukurešt21:3 +18 | 7 | 21 |
| 3 | Rapid14:5 +9 | 8 | 19 |
| 4 | Farul Constanța16:8 +8 | 6 | 16 |
| 5 | FCSB15:10 +5 | 7 | 14 |
| 6 | Corvinul Hunedoara13:8 +5 | 8 | 14 |
| 7 | Petrolul Ploiești8:4 +4 | 7 | 14 |
| 8 | Universitatea Cluj16:12 +4 | 7 | 13 |
| 9 | Uta Arad9:3 +6 | 6 | 12 |
| 10 | CFR 1907 Cluj12:6 +6 | 6 | 11 |
| 11 | FC Botoșani10:4 +6 | 6 | 11 |
| 12 | Oţelul9:9 0 | 8 | 10 |
| 13 | FC Argeș Pitești4:5 -1 | 7 | 8 |
| 14 | FC Voluntari8:10 -2 | 7 | 8 |
| 15 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe5:9 -4 | 6 | 8 |
| 16 | Csikszereda5:10 -5 | 6 | 4 |
| # | Momčad | U | Bod |
|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bukurešt10:6 +4 | 7 | 12 |
| 2 | Universitatea Craiova10:7 +3 | 6 | 11 |
| 3 | Rapid9:8 +1 | 6 | 11 |
| 4 | Petrolul Ploiești11:14 -3 | 7 | 10 |
| 5 | Universitatea Cluj9:8 +1 | 6 | 9 |
| 6 | FCSB5:9 -4 | 6 | 7 |
| 7 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe4:10 -6 | 8 | 7 |
| 8 | CFR 1907 Cluj8:15 -7 | 8 | 7 |
| 9 | Uta Arad7:16 -9 | 8 | 6 |
| 10 | Corvinul Hunedoara3:8 -5 | 6 | 5 |
| 11 | Farul Constanța5:12 -7 | 7 | 4 |
| 12 | FC Argeș Pitești4:11 -7 | 7 | 4 |
| 13 | FC Botoșani8:15 -7 | 8 | 3 |
| 14 | Oţelul7:13 -6 | 6 | 2 |
| 15 | Csikszereda4:18 -14 | 8 | 1 |
| 16 | FC Voluntari5:19 -14 | 6 | 0 |
| # | Momčad | U | Bod |
|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bukurešt14:4 +10 | 14 | 29 |
| 2 | Universitatea Craiova11:3 +8 | 14 | 26 |
| 3 | CFR 1907 Cluj11:7 +4 | 14 | 23 |
| 4 | Rapid8:3 +5 | 14 | 22 |
| 5 | Farul Constanța14:8 +6 | 13 | 20 |
| 6 | Corvinul Hunedoara6:4 +2 | 14 | 20 |
| 7 | Petrolul Ploiești12:11 +1 | 14 | 20 |
| 8 | Universitatea Cluj8:9 -1 | 13 | 17 |
| 9 | FC Botoșani9:9 0 | 14 | 16 |
| 10 | FCSB8:9 -1 | 13 | 16 |
| 11 | Uta Arad4:9 -5 | 14 | 15 |
| 12 | Oţelul5:9 -4 | 14 | 14 |
| 13 | FC Argeș Pitești4:8 -4 | 14 | 13 |
| 14 | FC Voluntari7:12 -5 | 13 | 13 |
| 15 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe3:11 -8 | 14 | 12 |
| 16 | Csikszereda4:12 -8 | 14 | 10 |
| # | Momčad | U | Bod |
|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova23:7 +16 | 14 | 29 |
| 2 | Dinamo Bukurešt17:5 +12 | 14 | 29 |
| 3 | Rapid15:10 +5 | 14 | 26 |
| 4 | Universitatea Cluj17:11 +6 | 13 | 21 |
| 5 | Uta Arad12:10 +2 | 14 | 21 |
| 6 | Petrolul Ploiești7:7 0 | 14 | 19 |
| 7 | FC Botoșani9:10 -1 | 14 | 19 |
| 8 | FCSB12:10 +2 | 13 | 17 |
| 9 | Oţelul11:13 -2 | 14 | 17 |
| 10 | CFR 1907 Cluj9:14 -5 | 14 | 17 |
| 11 | Corvinul Hunedoara10:12 -2 | 14 | 14 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe6:8 -2 | 14 | 14 |
| 13 | FC Argeș Pitești4:8 -4 | 14 | 13 |
| 14 | Farul Constanța7:12 -5 | 13 | 12 |
| 15 | Csikszereda5:16 -11 | 14 | 11 |
| 16 | FC Voluntari6:17 -11 | 13 | 8 |
| # | Momčad | Last 6 | Bod |
|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova |
W
W
W
W
W
W
|
18 |
| 2 | Dinamo Bukurešt |
W
W
W
W
D
W
|
16 |
| 3 | Rapid |
W
W
W
W
L
W
|
15 |
| 4 | Universitatea Cluj |
W
W
W
L
D
W
|
13 |
| 5 | FCSB |
L
D
L
W
W
W
|
10 |
| 6 | Farul Constanța |
D
W
L
W
L
W
|
10 |
| 7 | Petrolul Ploiești |
D
W
L
D
W
D
|
9 |
| 8 | Corvinul Hunedoara |
L
W
W
L
L
W
|
9 |
| 9 | Uta Arad |
L
W
L
W
W
L
|
9 |
| 10 | CFR 1907 Cluj |
W
L
W
L
D
D
|
8 |
| 11 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe |
W
L
L
D
L
D
|
5 |
| 12 | FC Botoșani |
D
L
W
L
L
L
|
4 |
| 13 | Csikszereda |
L
L
L
D
W
L
|
4 |
| 14 | FC Voluntari |
W
L
L
L
L
L
|
3 |
| 15 | FC Argeș Pitești |
D
L
L
D
L
L
|
2 |
| 16 | Oţelul |
L
L
L
D
L
D
|
2 |
| # | Tim | U | Za | Protiv | Utakmica | Više od 9.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 5.3 | 5.2 | 10.5 | 54% | |
| 2 | 14 | 5.7 | 4.6 | 10.3 | 43% | |
| 3 | 13 | 6.0 | 4.2 | 10.2 | 46% | |
| 4 | 14 | 5.1 | 4.9 | 10.1 | 57% | |
| 5 | 14 | 5.4 | 4.5 | 9.9 | 50% | |
| 6 | 14 | 3.1 | 6.7 | 9.8 | 36% | |
| 7 | 14 | 4.4 | 5.2 | 9.6 | 50% | |
| 8 | 14 | 5.1 | 4.4 | 9.5 | 36% | |
| 9 | 14 | 5.4 | 4.1 | 9.4 | 43% | |
| 10 | 14 | 4.5 | 4.8 | 9.3 | 43% | |
| 11 | 14 | 5.9 | 3.4 | 9.3 | 36% | |
| 12 | 14 | 4.0 | 4.7 | 8.7 | 36% | |
| 13 | 13 | 4.0 | 4.5 | 8.5 | 38% | |
| 14 | 13 | 3.4 | 5.0 | 8.4 | 31% | |
| 15 | 14 | 4.4 | 3.0 | 7.4 | 21% | |
| 16 | 14 | 2.5 | 4.9 | 7.4 | 21% |
Prosjeci po utakmici: Za = momčad, Protiv = suparnici, Utakmica = obje momčadi zajedno. Više od 9.5 = postotak utakmica momčadi u kojima je zbroj obiju momčadi bio veći od 9.5.
Universitatea Craiova
FC Botoșani
Universitatea Cluj
Farul Constanța
CFR 1907 Cluj
CFR 1907 Cluj
Universitatea Craiova
Rapid
Universitatea Cluj
Farul Constanța| Momčad | U | Više od 2.5 | Manje od 2.5 |
|---|---|---|---|
| Universitatea Cluj | 13 | 85% (11) | 15% (2) |
| FC Voluntari | 13 | 77% (10) | 23% (3) |
| CFR 1907 Cluj | 14 | 64% (9) | 36% (5) |
| FCSB | 13 | 62% (8) | 38% (5) |
| Universitatea Craiova | 14 | 57% (8) | 43% (6) |
| Farul Constanța | 13 | 54% (7) | 46% (6) |
| FC Botoșani | 14 | 50% (7) | 50% (7) |
| Dinamo Bukurešt | 14 | 50% (7) | 50% (7) |
| Oţelul | 14 | 43% (6) | 57% (8) |
| Uta Arad | 14 | 43% (6) | 57% (8) |
| Petrolul Ploiești | 14 | 43% (6) | 57% (8) |
| Csikszereda | 14 | 43% (6) | 57% (8) |
| Corvinul Hunedoara | 14 | 36% (5) | 64% (9) |
| Rapid | 14 | 36% (5) | 64% (9) |
| Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 14 | 21% (3) | 79% (11) |
| FC Argeș Pitești | 14 | 14% (2) | 86% (12) |
| Momčad | Pros. | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Universitatea Cluj | 3.46 | 0 | 1 | 1 | 6 | 3 | 1 | 1 |
| FC Voluntari | 3.23 | 0 | 2 | 1 | 4 | 4 | 2 | 0 |
| Farul Constanța | 3.15 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1 | 2 |
| Universitatea Craiova | 3.14 | 0 | 3 | 3 | 1 | 4 | 2 | 1 |
| FCSB | 3.00 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 |
| CFR 1907 Cluj | 2.93 | 1 | 3 | 1 | 2 | 5 | 2 | 0 |
| Dinamo Bukurešt | 2.86 | 0 | 2 | 5 | 2 | 4 | 0 | 1 |
| Oţelul | 2.71 | 0 | 4 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| FC Botoșani | 2.64 | 2 | 1 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 |
| Petrolul Ploiești | 2.64 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Csikszereda | 2.64 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 |
| Rapid | 2.57 | 1 | 3 | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Uta Arad | 2.50 | 2 | 4 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 |
| Corvinul Hunedoara | 2.29 | 2 | 1 | 6 | 3 | 0 | 2 | 0 |
| Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 2.00 | 2 | 4 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| FC Argeș Pitești | 1.71 | 0 | 8 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Dinamo Bukurešt
Uta Arad
Universitatea Craiova
FC Botoșani
Oţelul
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Petrolul Ploiești
CFR 1907 Cluj
Corvinul Hunedoara
FC Argeș Pitești
Rapid
Csikszereda
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Universitatea Craiova
CFR 1907 Cluj
Dinamo Bukurešt
Farul Constanța
Oţelul
FCSB
Rapid
Dinamo Bukurešt
Rapid
Oţelul
Universitatea Craiova
Uta Arad
Universitatea Craiova
Petrolul Ploiești
Universitatea Craiova
FC Voluntari
Universitatea Cluj
Farul Constanța
FC Voluntari
FC Argeș Pitești
Petrolul Ploiești
Uta Arad
FC Argeș Pitești
Petrolul Ploiești
Csikszereda
Petrolul Ploiești
Corvinul HunedoaraDobrodošli na najdetaljniji informativni portal posvećen ligi Liga I. Naš cilj je pružiti kladioničarima, navijačima i analitičarima potpun pregled svega što se događa u ovom prestižnom natjecanju. Gore navedeni podaci generirani su pomoću naprednih matematičkih modela koji uzimaju u obzir povijesne rezultate, trenutnu formu i specifične statistike momčadi u državi Romania. Ako tražite pouzdan vodič za svoje strategije klađenja, na pravom ste mjestu.
Okosnicu naše ponude čine nogometni tipovi VITIBET. Za svaku nadolazeću utakmicu pronaći ćete ne samo klasičnu prognozu ishoda (1, X, 2), već prvenstveno naš jedinstveni Vitisport Index. Ovaj indeks izražava vjerojatnost određenog rezultata i pomaže vam u prepoznavanju vrijednih oklada (value bets). Naši algoritmi obrađuju podatke u stvarnom vremenu kako bi osigurali da prognoze odražavaju trenutno stanje momčadi.
Stalno ažurirana tablica lige pruža vam trenutačni uvid u pozicije momčadi u borbi za naslov, mjesta u europskim kupovima ili opstanak. Razumijemo da se nogomet igra drugačije na domaćem terenu u usporedbi s nastupima pred gostujućom publikom. Zato odvajamo statistiku za utakmice kod kuće i u gostima, što je ključan čimbenik za točne tipove u ligi Liga I.
Jedna od naših najpopularnijih značajki je popis najboljih trendova (Top Trends). Naš sustav automatski skenira bazu podataka tražeći značajne nizove, kao što su momčadi s dugom neporaženošću, serije utakmica s malo golova (Under 2.5) ili momčadi koje imaju problema s postizanjem pogodaka. Ove "pametne statistike" omogućuju vam klađenje na temelju stvarnih uzoraka, a ne samo osjećaja.
Povijesni podaci su važni, ali forma iz posljednjih tjedana je presudna. Naša tablica forme iz zadnjih 6 susreta pokazuje vam tko je trenutačno u usponu, a tko se suočava s krizom. Za svaku momčad vidite jasan grafički prikaz (P-N-I) i rezultate iz zadnjih dvoboja, što vam omogućuje brzu procjenu dinamike svakog kluba prije idućeg zvižduka.
Za ljubitelje oklada na broj golova nudimo dubinsku statistiku Under/Over 2.5. Saznajte koji postotak utakmica određene momčadi završava "golijadom", a gdje dominiraju obrane. Naša jedinstvena tablica distribucije golova ide korak dalje – analizira točan broj golova u utakmicama, od remija bez golova do spektakularnih rezultata s više od 6 golova. Ovi su podaci neprocjenjivi za točne prognoze u državi Romania.
Za najpoznatije svjetske lige, kao što su HNL, Premier League ili Bundesliga, pripremamo i detaljnu statistiku igrača. Možete pratiti borbu za najboljeg strijelca (zlatna kopačka), najbolje asistente i igrače s najviše opomena (žuti i crveni kartoni). Ove informacije pomažu u razumijevanju utjecaja ključnih pojedinaca na ukupne rezultate momčadi.
Jeste li znali da neke momčadi dominiraju u prvim poluvremenima, ali fizički padaju u završnici? Naše tablice za 1. i 2. poluvrijeme otkrivaju ove tendencije. Također pratimo prosječan broj golova po utakmici u cijeloj ligi i distribuciju bodova između domaćina i gostiju kako bismo vam pružili potpuni pogled od 360° na natjecanje Liga I.
Zahvaljujući integraciji podataka u stvarnom vremenu, donosimo vam aktualni Live Score svih utakmica koje su u tijeku. Čim utakmica završi, sustav odmah obrađuje rezultat i ponovno izračunava svu statistiku forme i tablice. U sekciji nadolazećih utakmica uvijek možete unaprijed provjeriti raspored sljedećih kola.
Sve analize i tipovi na ovoj stranici informativnog su karaktera i namijenjeni isključivo odraslim korisnicima. Kladite se odgovorno i koristite naše statističke podatke kao jedan od mnogih alata za donošenje odluka.
Dinamo Bukurešt
14
+22
33
2
Universitatea Craiova
14
+24
32
3
Rapid
14
+10
30
4
Petrolul Ploiești
14
+1
24
5
Universitatea Cluj
13
+5
22
6
FCSB
13
+1
21
7
Farul Constanța
13
+1
20
8
Corvinul Hunedoara
14
0
19
9
CFR 1907 Cluj
14
-1
18
10
Uta Arad
14
-3
18
11
Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
14
-10
15
12
FC Botoșani
14
-1
14
13
Oţelul
14
-6
12
14
FC Argeș Pitești
14
-8
12
15
Fc Voluntari
13
-16
8
16
Csikszereda
14
-19
5
Vitibet je neovisna sportska informativna platforma usmjerena na najave utakmica, statističke analize i opće sportske komentare, s posebnim naglaskom na nogomet i odabrana međunarodna natjecanja. Cilj web-stranice je pružiti kontekst, podatke i informativan pregled sportskih događaja.
Vitibet nije kladionica i ne prima oklade. Sav sadržaj objavljen na stranici namijenjen je isključivo informativnim i zabavnim svrhama te se temelji na javno dostupnim podacima, povijesnim statistikama i općoj sportskoj analizii.
Iako nudimo tipove za nekoliko sportova, naša je glavna stranica Nogometne prognoze, koju pokreće naš originalni INDEX koeficijent koji procjenjuje šanse obje momčadi u utakmici. Još jedan važan stup je naša početna stranica optimizirana za Besplatni tipovi, gdje također možete pronaći AKO oklade, Value Bets, OVER/UNDER i trenutne trendove.
Sportsko klađenje treba uvijek promatrati kao oblik zabave, a ne kao način ostvarivanja prihoda. Ishodi su nepredvidivi i uvijek postoji mogućnost gubitka cijelog uloga. Kladite se isključivo novcem čiji gubitak ne utječe na vašu svakodnevicu.
Preporučuje se postaviti jasan mjesečni budžet za zabavu i odvojiti ga od osnovnih troškova, poput stanovanja, režija, hrane ili štednje. Mnogi korisnici dodatno primjenjuju fiksna ograničenja po okladi ili po danu kako bi zadržali kontrollu.
Izbjegavajte pokušaje nadoknade gubitaka i nemojte se kladiti pod stresom, umorom ili emocionalnim pritiskom. Vođenje jednostavne evidencije o okladama može pomoći u očuvanju discipline i donošenju promišljenijih odluka.
Svi tipovi, analize i prognoze na ovoj web-stranici imaju isključivo informativni karakter. Ne jamče nikakav ishod i ne predstavljaju financijski ili investicijski savjet. Uvijek poštujte važeće zakone i dobna ograničenja u svojoj zemlji.
Ako klađenje prestane biti oblik zabave ili se pojavi osjećaj gubitka kontrole, preporučuje se napraviti pauzu i potražiti odgovarajuću podršku. Osobna dobrobit uvijek je važnija od bilo kojeg sportskog rezultata.