Choose language: Tipy na fotbal, hokej a basket pro kurzové sázky Free betting tips and predictions Analizy i prognozy dla zakładów Fussballtipps Besplatni tipovi za danas Predicciones para el fútbol Prévisions pour le football Pronostici di calcio Statistici sportive din fotbal Sport fogadások Sportstatistieken Canli sonuçlar Прогнозы на футбол Πληροφορίες σχετικά με προγνωστικά Dicas de apostas Speltips gratis Prognoser og tips Live tulokset Fodbold resultater
tipovi i predviđanja INDEX
score 1 0 2 tip
29.09 FC KhabarovskVolgar Astrakhan 2 : 058 %23 %19 %13.1
29.09 FC DolgoprudnyMetallurg Lipetsk 3 : 167 %19 %13 %14.2
29.09 Spartak Moskva BFK Tom Tomsk 1 : 129 %31 %40 %02-0.8
29.09 FK Krasnodar BRotor Volgograd 1 : 130 %32 %39 %02-0.7
29.09 FC Alania VladikavkazFakel Voronez 2 : 147 %28 %25 %11.7
29.09 Kuban KholdingFC Orenburg 0 : 36 %14 %80 %2-5.7
29.09 Akron TogliattiMetallurg Enisey 1 : 041 %31 %28 %101.0
29.09 FC Tekstilshchik IvanovoBaltika Kaliningrad 1 : 228 %30 %42 %02-1.1
29.09 FC Veles MoscowKAMAZ Chelny 1 : 045 %29 %26 %101.5
29.09 Torpedo MoskvaNeftekhimik Nizhnekamsk 2 : 240 %31 %29 %100.9
BET365.com Open an account with bet365 today.

TABLICA UKUPNO DOMA U GOSTIMA  
M W D L GF GA W D L GF GA PTS W D L GF GA PTS +/- PTS
1. Torpedo Moskva 13 8 4 1 28 11 5 3 0 23 8 18 3 1 1 5 3 10 +4 28
2. FC Orenburg 13 9 1 3 24 10 7 0 2 16 6 21 2 1 1 8 4 7 +1 28
3. Fakel Voronez 13 8 3 2 23 11 6 2 0 14 4 20 2 1 2 9 7 7 +3 27
4. FC Khabarovsk 13 7 3 3 17 11 4 0 2 8 5 12 3 3 1 9 6 12 +6 24
5. FC Alania Vladikavkaz 13 6 5 2 30 16 4 0 0 15 3 12 2 5 2 15 13 11 +11 23
6. Neftekhimik Nizhnekamsk 13 7 2 4 20 9 4 1 2 14 5 13 3 1 2 6 4 10 +2 23
7. Spartak Moskva B 13 7 1 5 14 19 3 1 3 7 9 10 4 0 2 7 10 12 +1 22
8. FC Veles Moscow 13 6 2 5 16 13 3 2 1 9 6 11 3 0 4 7 7 9 +2 20
9. Rotor Volgograd 13 4 6 3 14 11 1 5 1 5 5 8 3 1 2 9 6 10 -3 18
10. KAMAZ Chelny 13 5 3 5 12 13 4 1 4 10 11 13 1 2 1 2 2 5 -9 18
11. FK Krasnodar B 13 5 3 5 13 15 4 1 1 9 5 13 1 2 4 4 10 5 0 18
12. Baltika Kaliningrad 13 3 8 2 12 11 1 5 0 5 4 8 2 3 2 7 7 9 -1 17
13. FK Tom Tomsk 13 5 2 6 18 20 3 1 1 7 5 10 2 1 5 11 15 7 +2 17
14. Metallurg Enisey 13 4 2 7 16 22 2 2 2 8 10 8 2 0 5 8 12 6 -4 14
15. Akron Togliatti 13 3 4 6 10 15 2 2 2 4 5 8 1 2 4 6 10 5 -5 13
16. FC Dolgoprudny 13 3 4 6 9 14 1 3 1 4 5 6 2 1 5 5 9 7 -2 13
17. FC Tekstilshchik Ivanovo 13 2 4 7 8 16 2 0 4 7 9 6 0 4 3 1 7 4 -8 10
18. Volgar Astrakhan 13 2 3 8 7 17 1 1 4 2 6 4 1 2 4 5 11 5 -9 9
19. Kuban Kholding 13 2 2 9 10 22 1 0 5 3 13 3 1 2 4 7 9 5 -10 8
20. Metallurg Lipetsk 13 2 2 9 10 35 1 2 4 6 11 5 1 0 5 4 24 3 -13 8
Utakmice domace DOMA
P W D L GF GA PTS
1. FC Orenburg 9 7 0 2 16 6 21
2. Fakel Voronez 8 6 2 0 14 4 20
3. Torpedo Moskva 8 5 3 0 23 8 18
4. Neftekhimik Nizhnekamsk 7 4 1 2 14 5 13
5. KAMAZ Chelny 9 4 1 4 10 11 13
6. FK Krasnodar B 6 4 1 1 9 5 13
7. FC Alania Vladikavkaz 4 4 0 0 15 3 12
8. FC Khabarovsk 6 4 0 2 8 5 12
9. FC Veles Moscow 6 3 2 1 9 6 11
10. FK Tom Tomsk 5 3 1 1 7 5 10
11. Spartak Moskva B 7 3 1 3 7 9 10
12. Rotor Volgograd 7 1 5 1 5 5 8
13. Baltika Kaliningrad 6 1 5 0 5 4 8
14. Akron Togliatti 6 2 2 2 4 5 8
15. Metallurg Enisey 6 2 2 2 8 10 8
16. FC Dolgoprudny 5 1 3 1 4 5 6
17. FC Tekstilshchik Ivanovo 6 2 0 4 7 9 6
18. Metallurg Lipetsk 7 1 2 4 6 11 5
19. Volgar Astrakhan 6 1 1 4 2 6 4
20. Kuban Kholding 6 1 0 5 3 13 3
Gostujuce utakmice U GOSTIMA
P W D L GF GA PTS
1. FC Khabarovsk 7 3 3 1 9 6 12
2. Spartak Moskva B 6 4 0 2 7 10 12
3. FC Alania Vladikavkaz 9 2 5 2 15 13 11
4. Torpedo Moskva 5 3 1 1 5 3 10
5. Neftekhimik Nizhnekamsk 6 3 1 2 6 4 10
6. Rotor Volgograd 6 3 1 2 9 6 10
7. FC Veles Moscow 7 3 0 4 7 7 9
8. Baltika Kaliningrad 7 2 3 2 7 7 9
9. FC Orenburg 4 2 1 1 8 4 7
10. Fakel Voronez 5 2 1 2 9 7 7
11. FK Tom Tomsk 8 2 1 5 11 15 7
12. FC Dolgoprudny 8 2 1 5 5 9 7
13. Metallurg Enisey 7 2 0 5 8 12 6
14. KAMAZ Chelny 4 1 2 1 2 2 5
15. FK Krasnodar B 7 1 2 4 4 10 5
16. Akron Togliatti 7 1 2 4 6 10 5
17. Volgar Astrakhan 7 1 2 4 5 11 5
18. Kuban Kholding 7 1 2 4 7 9 5
19. FC Tekstilshchik Ivanovo 7 0 4 3 1 7 4
20. Metallurg Lipetsk 6 1 0 5 4 24 3

FORM TABLE - LAST 6 MATCHES UKUPNO DOMA U GOSTIMA  
P W D L GF GA W D L GF GA PTS W D L GF GA PTS +/- PTS
1. FC Alania Vladikavkaz 6 3 3 0 15 4 3 0 0 12 1 9 0 3 0 3 3 3 +3 12
2. FC Orenburg 6 4 0 2 10 5 3 0 1 5 3 9 1 0 1 5 2 3 0 12
3. Neftekhimik Nizhnekamsk 6 4 0 2 11 7 1 0 1 5 4 3 3 0 1 6 3 9 +6 12
4. Fakel Voronez 6 3 2 1 13 5 2 1 0 6 1 7 1 1 1 7 4 4 +2 11
5. Rotor Volgograd 6 3 1 2 10 7 1 0 1 2 2 3 2 1 1 8 5 7 +4 10
6. FC Khabarovsk 6 3 1 2 8 5 2 0 1 3 1 6 1 1 1 5 4 4 +1 10
7. Torpedo Moskva 6 2 3 1 15 9 2 2 0 14 7 8 0 1 1 1 2 1 -3 9
8. Baltika Kaliningrad 6 2 3 1 6 5 1 3 0 4 3 6 1 0 1 2 2 3 -3 9
9. Spartak Moskva B 6 3 0 3 5 7 1 0 2 2 4 3 2 0 1 3 3 6 0 9
10. FK Tom Tomsk 6 2 2 2 11 11 1 1 0 3 2 4 1 1 2 8 9 4 +2 8
11. FC Dolgoprudny 6 2 2 2 6 7 0 2 1 2 4 2 2 0 1 4 3 6 -1 8
12. Akron Togliatti 6 2 2 2 5 7 1 1 1 2 3 4 1 1 1 3 4 4 -1 8
13. FC Veles Moscow 6 2 1 3 7 8 1 1 1 5 4 4 1 0 2 2 4 3 -2 7
14. Metallurg Enisey 6 2 1 3 8 10 1 1 1 5 5 4 1 0 2 3 5 3 -2 7
15. FK Krasnodar B 6 2 1 3 6 9 2 0 0 4 1 6 0 1 3 2 8 1 +1 7
16. KAMAZ Chelny 6 2 1 3 4 8 2 0 2 4 7 6 0 1 1 0 1 1 -5 7
17. FC Tekstilshchik Ivanovo 6 2 1 3 6 10 2 0 2 6 6 6 0 1 1 0 4 1 -5 7
18. Volgar Astrakhan 6 1 2 3 5 8 0 1 2 1 4 1 1 1 1 4 4 4 -4 5
19. Kuban Kholding 6 1 1 4 3 10 0 0 2 0 7 0 1 1 2 3 3 4 -2 4
20. Metallurg Lipetsk 6 1 1 4 4 16 0 1 2 0 4 1 1 0 2 4 12 3 -5 4

UNDER/OVER TABLE UKUPNO DOMA U GOSTIMA
UNDER 2.5 OVER 2.5 UNDER 2.5 OVER 2.5 UNDER 2.5 OVER 2.5
1. FC Dolgoprudny 12 / 13 92% 1 / 13 8% 5 / 5 100% 0 / 5 0% 7 / 8 88% 1 / 8 13%
2. Metallurg Lipetsk 4 / 13 31% 9 / 13 69% 4 / 7 57% 3 / 7 43% 0 / 6 0% 6 / 6 100%
3. FC Alania Vladikavkaz 4 / 13 31% 9 / 13 69% 0 / 4 0% 4 / 4 100% 4 / 9 44% 5 / 9 56%
4. FK Tom Tomsk 5 / 13 38% 8 / 13 62% 2 / 5 40% 3 / 5 60% 3 / 8 38% 5 / 8 63%
5. Metallurg Enisey 6 / 13 46% 7 / 13 54% 2 / 6 33% 4 / 6 67% 4 / 7 57% 3 / 7 43%
6. Kuban Kholding 6 / 13 46% 7 / 13 54% 2 / 6 33% 4 / 6 67% 4 / 7 57% 3 / 7 43%
7. FC Orenburg 6 / 13 46% 7 / 13 54% 5 / 9 56% 4 / 9 44% 1 / 4 25% 3 / 4 75%
8. Spartak Moskva B 6 / 13 46% 7 / 13 54% 4 / 7 57% 3 / 7 43% 2 / 6 33% 4 / 6 67%
9. Fakel Voronez 6 / 13 46% 7 / 13 54% 5 / 8 63% 3 / 8 38% 1 / 5 20% 4 / 5 80%
10. Torpedo Moskva 6 / 13 46% 7 / 13 54% 2 / 8 25% 6 / 8 75% 4 / 5 80% 1 / 5 20%
11. Neftekhimik Nizhnekamsk 7 / 13 54% 6 / 13 46% 3 / 7 43% 4 / 7 57% 4 / 6 67% 2 / 6 33%
12. KAMAZ Chelny 8 / 13 62% 5 / 13 38% 4 / 9 44% 5 / 9 56% 4 / 4 100% 0 / 4 0%
13. FK Krasnodar B 8 / 13 62% 5 / 13 38% 4 / 6 67% 2 / 6 33% 4 / 7 57% 3 / 7 43%
14. FC Tekstilshchik Ivanovo 8 / 13 62% 5 / 13 38% 2 / 6 33% 4 / 6 67% 6 / 7 86% 1 / 7 14%
15. FC Khabarovsk 8 / 12 67% 4 / 12 33% 5 / 6 83% 1 / 6 17% 3 / 6 50% 3 / 6 50%
16. Akron Togliatti 8 / 12 67% 4 / 12 33% 4 / 5 80% 1 / 5 20% 4 / 7 57% 3 / 7 43%
17. FC Veles Moscow 9 / 13 69% 4 / 13 31% 3 / 6 50% 3 / 6 50% 6 / 7 86% 1 / 7 14%
18. Rotor Volgograd 9 / 13 69% 4 / 13 31% 6 / 7 86% 1 / 7 14% 3 / 6 50% 3 / 6 50%
19. Volgar Astrakhan 10 / 13 77% 3 / 13 23% 6 / 6 100% 0 / 6 0% 4 / 7 57% 3 / 7 43%
20. Baltika Kaliningrad 10 / 13 77% 3 / 13 23% 5 / 6 83% 1 / 6 17% 5 / 7 71% 2 / 7 29%

GOALS PER MATCH OVERALL HOME AWAY
P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG
1. FC Alania Vladikavkaz 13 0 0 4 1 5 3 0 0 3.54 4 0 0 0 0 2 2 0 0 4.50 9 0 0 4 1 3 1 0 0 3.11
2. Metallurg Lipetsk 13 1 1 2 3 2 3 0 1 3.46 7 1 1 2 1 1 1 0 0 2.43 6 0 0 0 2 1 2 0 1 4.67
3. Torpedo Moskva 13 1 4 1 2 2 1 1 1 3.00 8 1 1 0 1 2 1 1 1 3.88 5 0 3 1 1 0 0 0 0 1.60
4. Metallurg Enisey 13 0 4 2 2 3 1 0 1 2.92 6 0 2 0 1 2 1 0 0 3.00 7 0 2 2 1 1 0 0 1 2.86
5. FK Tom Tomsk 13 0 3 2 5 0 2 1 0 2.92 5 0 1 1 3 0 0 0 0 2.40 8 0 2 1 2 0 2 1 0 3.25
6. Fakel Voronez 13 1 3 2 3 3 0 1 0 2.62 8 1 3 1 1 1 0 1 0 2.25 5 0 0 1 2 2 0 0 0 3.20
7. FC Orenburg 13 0 2 4 4 3 0 0 0 2.62 9 0 2 3 2 2 0 0 0 2.44 4 0 0 1 2 1 0 0 0 3.00
8. Spartak Moskva B 13 1 2 3 5 0 2 0 0 2.54 7 1 1 2 2 0 1 0 0 2.29 6 0 1 1 3 0 1 0 0 2.83
9. Kuban Kholding 13 1 3 2 4 2 1 0 0 2.46 6 0 1 1 3 1 0 0 0 2.67 7 1 2 1 1 1 1 0 0 2.29
10. Neftekhimik Nizhnekamsk 13 2 5 0 2 2 2 0 0 2.23 7 1 2 0 1 1 2 0 0 2.71 6 1 3 0 1 1 0 0 0 1.67
11. FC Veles Moscow 13 0 3 6 2 2 0 0 0 2.23 6 0 2 1 1 2 0 0 0 2.50 7 0 1 5 1 0 0 0 0 2.00
12. FK Krasnodar B 13 2 2 4 3 1 1 0 0 2.15 6 0 1 3 1 1 0 0 0 2.33 7 2 1 1 2 0 1 0 0 2.00
13. FC Khabarovsk 12 2 4 2 2 1 0 0 1 2.08 6 0 4 1 0 0 0 0 1 2.17 6 2 0 1 2 1 0 0 0 2.00
14. Rotor Volgograd 13 2 3 4 2 2 0 0 0 1.92 7 2 1 3 1 0 0 0 0 1.43 6 0 2 1 1 2 0 0 0 2.50
15. KAMAZ Chelny 13 1 5 2 4 1 0 0 0 1.92 9 0 3 1 4 1 0 0 0 2.33 4 1 2 1 0 0 0 0 0 1.00
16. FC Tekstilshchik Ivanovo 13 3 3 2 3 2 0 0 0 1.85 6 0 1 1 3 1 0 0 0 2.67 7 3 2 1 0 1 0 0 0 1.14
17. Volgar Astrakhan 13 0 7 3 1 2 0 0 0 1.85 6 0 4 2 0 0 0 0 0 1.33 7 0 3 1 1 2 0 0 0 2.29
18. Akron Togliatti 12 2 4 2 2 2 0 0 0 1.83 5 2 2 0 0 1 0 0 0 1.20 7 0 2 2 2 1 0 0 0 2.29
19. Baltika Kaliningrad 13 3 3 4 2 0 0 1 0 1.77 6 2 0 3 1 0 0 0 0 1.50 7 1 3 1 1 0 0 1 0 2.00
20. FC Dolgoprudny 13 0 5 7 0 1 0 0 0 1.77 5 0 1 4 0 0 0 0 0 1.80 8 0 4 3 0 1 0 0 0 1.75