Choose language: Tipy na fotbal, hokej a basket pro kurzové sázky Free betting tips and predictions Analizy i prognozy dla zakładów Fussballtipps Besplatni tipovi za danas Predicciones para el fútbol Prévisions pour le football Pronostici di calcio Statistici sportive din fotbal Sport fogadások Sportstatistieken Canli sonuçlar Прогнозы на футбол Πληροφορίες σχετικά με προγνωστικά Dicas de apostas Speltips gratis Prognoser og tips Live tulokset Fodbold resultater
predictions INDEX
score 1 0 2 tip
24.07 Fakel VoronezFK Tom Tomsk ? : ?xxx--
24.07 FC DolgoprudnyKAMAZ Chelny ? : ?xxx--
24.07 FK Krasnodar BFC Tekstilshchik Ivanovo ? : ?xxx--
24.07 Rotor VolgogradFC Khabarovsk ? : ?xxx--
24.07 Spartak Moskva BMetallurg Enisey ? : ?xxx--
24.07 Torpedo MoskvaFC Alania Vladikavkaz ? : ?xxx--
24.07 Volgar AstrakhanNeftekhimik Nizhnekamsk ? : ?xxx--
24.07 Baltika KaliningradFC Orenburg ? : ?xxx--
25.07 Kuban KholdingFC Veles Moscow ? : ?xxx--
25.07 Metallurg LipetskAkron Togliatti ? : ?xxx--
BET365.com Åpne en konto hos bet365.

TABELL TOTALT HJEMME BORTE  
M W D L GF GA W D L GF GA PTS W D L GF GA PTS +/- PTS
1. FC Orenburg 2 2 0 0 8 0 2 0 0 8 0 6 0 0 0 0 0 0 0 6
2. Torpedo Moskva 2 2 0 0 7 1 1 0 0 5 0 3 1 0 0 2 1 3 +3 6
3. FC Alania Vladikavkaz 2 1 1 0 4 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 4 2 4 +4 4
4. Neftekhimik Nizhnekamsk 2 1 1 0 1 0 1 1 0 1 0 4 0 0 0 0 0 0 -2 4
5. FC Khabarovsk 2 1 1 0 2 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 2 1 4 +4 4
6. KAMAZ Chelny 2 1 1 0 2 1 1 1 0 2 1 4 0 0 0 0 0 0 -2 4
7. Fakel Voronez 2 1 1 0 4 3 1 1 0 4 3 4 0 0 0 0 0 0 -2 4
8. FC Veles Moscow 2 1 0 1 1 1 1 0 0 1 0 3 0 0 1 0 1 0 0 3
9. Akron Togliatti 2 1 0 1 2 2 1 0 1 2 2 3 0 0 0 0 0 0 -3 3
10. FK Tom Tomsk 2 1 0 1 3 3 1 0 0 1 0 3 0 0 1 2 3 0 0 3
11. Metallurg Lipetsk 2 1 0 1 3 6 1 0 0 3 2 3 0 0 1 0 4 0 0 3
12. Rotor Volgograd 2 0 2 0 1 1 0 2 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 -4 2
13. FC Tekstilshchik Ivanovo 2 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 1 +1 1
14. Baltika Kaliningrad 2 0 1 1 3 4 0 0 0 0 0 0 0 1 1 3 4 1 +1 1
15. Kuban Kholding 2 0 1 1 3 4 0 0 1 1 2 0 0 1 0 2 2 1 -2 1
16. Metallurg Enisey 2 0 1 1 2 3 0 1 0 2 2 1 0 0 1 0 1 0 -2 1
17. FC Dolgoprudny 2 0 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 2 1 +1 1
18. FK Krasnodar B 2 0 1 1 1 3 0 0 1 1 3 0 0 1 0 0 0 1 -2 1
19. Spartak Moskva B 2 0 1 1 0 5 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0 5 0 -2 1
20. Volgar Astrakhan 2 0 0 2 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 5 0 0 0
Hjemmekamper HJEMME
P W D L GF GA PTS
1. FC Orenburg 2 2 0 0 8 0 6
2. Fakel Voronez 2 1 1 0 4 3 4
3. KAMAZ Chelny 2 1 1 0 2 1 4
4. Neftekhimik Nizhnekamsk 2 1 1 0 1 0 4
5. Torpedo Moskva 1 1 0 0 5 0 3
6. FC Veles Moscow 1 1 0 0 1 0 3
7. FK Tom Tomsk 1 1 0 0 1 0 3
8. Akron Togliatti 2 1 0 1 2 2 3
9. Metallurg Lipetsk 1 1 0 0 3 2 3
10. Rotor Volgograd 2 0 2 0 1 1 2
11. Metallurg Enisey 1 0 1 0 2 2 1
12. Spartak Moskva B 1 0 1 0 0 0 1
13. FC Alania Vladikavkaz 0 0 0 0 0 0 0
14. FC Khabarovsk 0 0 0 0 0 0 0
15. FC Dolgoprudny 0 0 0 0 0 0 0
16. Kuban Kholding 1 0 0 1 1 2 0
17. Baltika Kaliningrad 0 0 0 0 0 0 0
18. FC Tekstilshchik Ivanovo 0 0 0 0 0 0 0
19. FK Krasnodar B 1 0 0 1 1 3 0
20. Volgar Astrakhan 0 0 0 0 0 0 0
Bortekamper BORTE
P W D L GF GA PTS
1. FC Alania Vladikavkaz 2 1 1 0 4 2 4
2. FC Khabarovsk 2 1 1 0 2 1 4
3. Torpedo Moskva 1 1 0 0 2 1 3
4. Kuban Kholding 1 0 1 0 2 2 1
5. FC Dolgoprudny 2 0 1 1 1 2 1
6. FC Tekstilshchik Ivanovo 2 0 1 1 0 1 1
7. Baltika Kaliningrad 2 0 1 1 3 4 1
8. FK Krasnodar B 1 0 1 0 0 0 1
9. FC Orenburg 0 0 0 0 0 0 0
10. Fakel Voronez 0 0 0 0 0 0 0
11. Neftekhimik Nizhnekamsk 0 0 0 0 0 0 0
12. KAMAZ Chelny 0 0 0 0 0 0 0
13. Rotor Volgograd 0 0 0 0 0 0 0
14. Akron Togliatti 0 0 0 0 0 0 0
15. FK Tom Tomsk 1 0 0 1 2 3 0
16. FC Veles Moscow 1 0 0 1 0 1 0
17. Metallurg Enisey 1 0 0 1 0 1 0
18. Metallurg Lipetsk 1 0 0 1 0 4 0
19. Volgar Astrakhan 2 0 0 2 0 5 0
20. Spartak Moskva B 1 0 0 1 0 5 0

FORM TABLE - LAST 6 MATCHES TOTALT HJEMME BORTE  
P W D L GF GA W D L GF GA PTS W D L GF GA PTS +/- PTS
1. FC Orenburg 2 2 0 0 8 0 2 0 0 8 0 6 0 0 0 0 0 0 0 6
2. Torpedo Moskva 2 2 0 0 7 1 1 0 0 5 0 3 1 0 0 2 1 3 +3 6
3. FC Alania Vladikavkaz 2 1 1 0 4 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 4 2 4 +4 4
4. KAMAZ Chelny 2 1 1 0 2 1 1 1 0 2 1 4 0 0 0 0 0 0 -2 4
5. Neftekhimik Nizhnekamsk 2 1 1 0 1 0 1 1 0 1 0 4 0 0 0 0 0 0 -2 4
6. Fakel Voronez 2 1 1 0 4 3 1 1 0 4 3 4 0 0 0 0 0 0 -2 4
7. Akron Togliatti 1 1 0 0 1 0 1 0 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0 3
8. FK Tom Tomsk 2 1 0 1 3 3 1 0 0 1 0 3 0 0 1 2 3 0 0 3
9. FC Veles Moscow 2 1 0 1 1 1 1 0 0 1 0 3 0 0 1 0 1 0 0 3
10. Metallurg Lipetsk 2 1 0 1 3 6 1 0 0 3 2 3 0 0 1 0 4 0 0 3
11. Rotor Volgograd 2 0 2 0 1 1 0 2 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 -4 2
12. FC Khabarovsk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 +1 1
13. Baltika Kaliningrad 2 0 1 1 3 4 0 0 0 0 0 0 0 1 1 3 4 1 +1 1
14. Kuban Kholding 2 0 1 1 3 4 0 0 1 1 2 0 0 1 0 2 2 1 -2 1
15. FC Dolgoprudny 2 0 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 2 1 +1 1
16. Metallurg Enisey 2 0 1 1 2 3 0 1 0 2 2 1 0 0 1 0 1 0 -2 1
17. FC Tekstilshchik Ivanovo 2 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 1 +1 1
18. FK Krasnodar B 2 0 1 1 1 3 0 0 1 1 3 0 0 1 0 0 0 1 -2 1
19. Spartak Moskva B 2 0 1 1 0 5 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0 5 0 -2 1
20. Volgar Astrakhan 2 0 0 2 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 5 0 0 0

UNDER/OVER TABLE TOTALT HJEMME BORTE
UNDER 2.5 OVER 2.5 UNDER 2.5 OVER 2.5 UNDER 2.5 OVER 2.5
1. Metallurg Enisey 1 / 2 50% 1 / 2 50% 0 / 1 0% 1 / 1 100% 1 / 1 100% 0 / 1 0%
2. Baltika Kaliningrad 1 / 2 50% 1 / 2 50% 0 / 0 0 / 0 1 / 2 50% 1 / 2 50%
3. Volgar Astrakhan 1 / 2 50% 1 / 2 50% 0 / 0 0 / 0 1 / 2 50% 1 / 2 50%
4. FK Tom Tomsk 1 / 2 50% 1 / 2 50% 1 / 1 100% 0 / 1 0% 0 / 1 0% 1 / 1 100%
5. FK Krasnodar B 1 / 2 50% 1 / 2 50% 0 / 1 0% 1 / 1 100% 1 / 1 100% 0 / 1 0%
6. FC Alania Vladikavkaz 1 / 2 50% 1 / 2 50% 0 / 0 0 / 0 1 / 2 50% 1 / 2 50%
7. Fakel Voronez 1 / 2 50% 1 / 2 50% 1 / 2 50% 1 / 2 50% 0 / 0 0 / 0
8. Spartak Moskva B 1 / 2 50% 1 / 2 50% 1 / 1 100% 0 / 1 0% 0 / 1 0% 1 / 1 100%
9. Metallurg Lipetsk 0 / 2 0% 2 / 2 100% 0 / 1 0% 1 / 1 100% 0 / 1 0% 1 / 1 100%
10. Kuban Kholding 0 / 2 0% 2 / 2 100% 0 / 1 0% 1 / 1 100% 0 / 1 0% 1 / 1 100%
11. FC Orenburg 0 / 2 0% 2 / 2 100% 0 / 2 0% 2 / 2 100% 0 / 0 0 / 0
12. Torpedo Moskva 0 / 2 0% 2 / 2 100% 0 / 1 0% 1 / 1 100% 0 / 1 0% 1 / 1 100%
13. FC Veles Moscow 2 / 2 100% 0 / 2 0% 1 / 1 100% 0 / 1 0% 1 / 1 100% 0 / 1 0%
14. KAMAZ Chelny 2 / 2 100% 0 / 2 0% 2 / 2 100% 0 / 2 0% 0 / 0 0 / 0
15. Neftekhimik Nizhnekamsk 2 / 2 100% 0 / 2 0% 2 / 2 100% 0 / 2 0% 0 / 0 0 / 0
16. FC Tekstilshchik Ivanovo 2 / 2 100% 0 / 2 0% 0 / 0 0 / 0 2 / 2 100% 0 / 2 0%
17. Rotor Volgograd 2 / 2 100% 0 / 2 0% 2 / 2 100% 0 / 2 0% 0 / 0 0 / 0
18. Akron Togliatti 1 / 1 100% 0 / 1 0% 1 / 1 100% 0 / 1 0% 0 / 0 0 / 0
19. FC Khabarovsk 1 / 1 100% 0 / 1 0% 0 / 0 0 / 0 1 / 1 100% 0 / 1 0%
20. FC Dolgoprudny 2 / 2 100% 0 / 2 0% 0 / 0 0 / 0 2 / 2 100% 0 / 2 0%

GOALS PER MATCH OVERALL HOME AWAY
P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG
1. Metallurg Lipetsk 2 0 0 0 0 1 1 0 0 4.50 1 0 0 0 0 0 1 0 0 5.00 1 0 0 0 0 1 0 0 0 4.00
2. Torpedo Moskva 2 0 0 0 1 0 1 0 0 4.00 1 0 0 0 0 0 1 0 0 5.00 1 0 0 0 1 0 0 0 0 3.00
3. FC Orenburg 2 0 0 0 0 2 0 0 0 4.00 2 0 0 0 0 2 0 0 0 4.00 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Kuban Kholding 2 0 0 0 1 1 0 0 0 3.50 1 0 0 0 1 0 0 0 0 3.00 1 0 0 0 0 1 0 0 0 4.00
5. Fakel Voronez 2 0 1 0 0 0 0 1 0 3.50 2 0 1 0 0 0 0 1 0 3.50 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Baltika Kaliningrad 2 0 1 0 0 0 0 1 0 3.50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0 1 0 3.50
7. FC Alania Vladikavkaz 2 0 0 1 0 1 0 0 0 3.00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 1 0 1 0 0 0 3.00
8. FK Tom Tomsk 2 0 1 0 0 0 1 0 0 3.00 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1.00 1 0 0 0 0 0 1 0 0 5.00
9. Spartak Moskva B 2 1 0 0 0 0 1 0 0 2.50 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 1 0 0 5.00
10. Volgar Astrakhan 2 0 1 0 0 1 0 0 0 2.50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 0 0 1 0 0 0 2.50
11. Metallurg Enisey 2 0 1 0 0 1 0 0 0 2.50 1 0 0 0 0 1 0 0 0 4.00 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1.00
12. FK Krasnodar B 2 1 0 0 0 1 0 0 0 2.00 1 0 0 0 0 1 0 0 0 4.00 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0.00
13. FC Dolgoprudny 2 0 1 1 0 0 0 0 0 1.50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 0 0 0 0 0 1.50
14. KAMAZ Chelny 2 0 1 1 0 0 0 0 0 1.50 2 0 1 1 0 0 0 0 0 1.50 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Akron Togliatti 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1.00 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1.00 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Rotor Volgograd 2 1 0 1 0 0 0 0 0 1.00 2 1 0 1 0 0 0 0 0 1.00 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17. FC Veles Moscow 2 0 2 0 0 0 0 0 0 1.00 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1.00 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1.00
18. FC Tekstilshchik Ivanovo 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0.50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0.50
19. Neftekhimik Nizhnekamsk 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0.50 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0.50 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20. FC Khabarovsk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0.00