Lamontville Golden Arrows FC
Marumo Gallants FC
Kaizer Chiefs FC
Amazulu
Polokwane City FC
Kruger United
Chippa United FC
Sekhukhune United FC
TS Galaxy FC
Durban City FC
Richards Bay
Stellenbosch
Bloemfontein Celtic FC
Orlando Pirates FC
| # | Joukkue | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns FC27:9 +18 | 10 | 26 |
| 2 | Orlando Pirates FC21:2 +19 | 9 | 25 |
| 3 | Amazulu13:8 +5 | 9 | 22 |
| 4 | Milford FC11:7 +4 | 10 | 18 |
| 5 | Kaizer Chiefs FC14:10 +4 | 9 | 14 |
| 6 | Sekhukhune United FC9:9 0 | 9 | 14 |
| 7 | Chippa United FC6:7 -1 | 9 | 11 |
| 8 | Stellenbosch9:10 -1 | 9 | 10 |
| 9 | Kruger United7:13 -6 | 9 | 10 |
| 10 | Lamontville Golden Arrows FC3:5 -2 | 9 | 8 |
| 11 | Polokwane City FC8:11 -3 | 9 | 8 |
| 12 | TS Galaxy FC7:12 -5 | 9 | 7 |
| 13 | Durban City FC6:11 -5 | 9 | 7 |
| 14 | Bloemfontein Celtic FC9:16 -7 | 9 | 6 |
| 15 | Marumo Gallants FC9:17 -8 | 9 | 5 |
| 16 | Richards Bay11:23 -12 | 9 | 3 |
| # | Joukkue | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns FC16:3 +13 | 5 | 15 |
| 2 | Orlando Pirates FC11:1 +10 | 5 | 15 |
| 3 | Milford FC10:3 +7 | 5 | 13 |
| 4 | Amazulu5:1 +4 | 4 | 10 |
| 5 | Sekhukhune United FC5:1 +4 | 4 | 10 |
| 6 | Kaizer Chiefs FC7:4 +3 | 4 | 8 |
| 7 | Bloemfontein Celtic FC5:4 +1 | 4 | 6 |
| 8 | Lamontville Golden Arrows FC2:3 -1 | 5 | 5 |
| 9 | Marumo Gallants FC7:9 -2 | 5 | 5 |
| 10 | Stellenbosch4:5 -1 | 4 | 4 |
| 11 | Polokwane City FC4:5 -1 | 5 | 4 |
| 12 | Durban City FC2:3 -1 | 4 | 3 |
| 13 | Chippa United FC2:6 -4 | 5 | 3 |
| 14 | Kruger United4:11 -7 | 5 | 3 |
| 15 | TS Galaxy FC2:5 -3 | 4 | 1 |
| 16 | Richards Bay7:13 -6 | 5 | 1 |
| # | Joukkue | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Amazulu8:7 +1 | 5 | 12 |
| 2 | Mamelodi Sundowns FC11:6 +5 | 5 | 11 |
| 3 | Orlando Pirates FC10:1 +9 | 4 | 10 |
| 4 | Chippa United FC4:1 +3 | 4 | 8 |
| 5 | Kruger United3:2 +1 | 4 | 7 |
| 6 | Kaizer Chiefs FC7:6 +1 | 5 | 6 |
| 7 | Stellenbosch5:5 0 | 5 | 6 |
| 8 | TS Galaxy FC5:7 -2 | 5 | 6 |
| 9 | Milford FC1:4 -3 | 5 | 5 |
| 10 | Polokwane City FC4:6 -2 | 4 | 4 |
| 11 | Sekhukhune United FC4:8 -4 | 5 | 4 |
| 12 | Durban City FC4:8 -4 | 5 | 4 |
| 13 | Lamontville Golden Arrows FC1:2 -1 | 4 | 3 |
| 14 | Richards Bay4:10 -6 | 4 | 2 |
| 15 | Marumo Gallants FC2:8 -6 | 4 | 0 |
| 16 | Bloemfontein Celtic FC4:12 -8 | 5 | 0 |
| # | Joukkue | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns FC9:2 +7 | 10 | 22 |
| 2 | Orlando Pirates FC7:2 +5 | 9 | 19 |
| 3 | Amazulu7:3 +4 | 9 | 16 |
| 4 | Sekhukhune United FC5:2 +3 | 9 | 15 |
| 5 | Milford FC4:2 +2 | 10 | 14 |
| 6 | Chippa United FC2:0 +2 | 9 | 13 |
| 7 | Stellenbosch4:2 +2 | 9 | 12 |
| 8 | Kaizer Chiefs FC5:4 +1 | 9 | 12 |
| 9 | Lamontville Golden Arrows FC0:1 -1 | 9 | 8 |
| 10 | Kruger United3:5 -2 | 9 | 8 |
| 11 | Polokwane City FC4:7 -3 | 9 | 8 |
| 12 | Bloemfontein Celtic FC2:5 -3 | 9 | 8 |
| 13 | TS Galaxy FC2:4 -2 | 9 | 7 |
| 14 | Richards Bay5:10 -5 | 9 | 7 |
| 15 | Durban City FC1:6 -5 | 9 | 6 |
| 16 | Marumo Gallants FC5:10 -5 | 9 | 6 |
| # | Joukkue | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Orlando Pirates FC14:0 +14 | 9 | 25 |
| 2 | Mamelodi Sundowns FC18:7 +11 | 10 | 24 |
| 3 | Milford FC7:5 +2 | 10 | 15 |
| 4 | Durban City FC5:5 0 | 9 | 15 |
| 5 | Kaizer Chiefs FC9:6 +3 | 9 | 13 |
| 6 | Amazulu6:5 +1 | 9 | 13 |
| 7 | Kruger United4:8 -4 | 9 | 11 |
| 8 | Polokwane City FC4:4 0 | 9 | 10 |
| 9 | Chippa United FC4:7 -3 | 9 | 10 |
| 10 | Lamontville Golden Arrows FC3:4 -1 | 9 | 9 |
| 11 | TS Galaxy FC5:8 -3 | 9 | 9 |
| 12 | Bloemfontein Celtic FC7:11 -4 | 9 | 8 |
| 13 | Sekhukhune United FC4:7 -3 | 9 | 7 |
| 14 | Stellenbosch5:8 -3 | 9 | 6 |
| 15 | Marumo Gallants FC4:7 -3 | 9 | 6 |
| 16 | Richards Bay6:13 -7 | 9 | 5 |
| # | Joukkue | Last 6 | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Orlando Pirates FC |
W
W
W
W
W
W
|
18 |
| 2 | Mamelodi Sundowns FC |
W
W
W
D
W
W
|
16 |
| 3 | Amazulu |
L
W
W
W
W
W
|
15 |
| 4 | Milford FC |
L
D
W
D
W
W
|
11 |
| 5 | Chippa United FC |
D
D
D
W
L
W
|
9 |
| 6 | Kruger United |
L
L
W
L
W
W
|
9 |
| 7 | Sekhukhune United FC |
L
D
D
W
W
L
|
8 |
| 8 | Kaizer Chiefs FC |
D
W
D
D
D
L
|
7 |
| 9 | Stellenbosch |
L
D
D
W
D
L
|
6 |
| 10 | Lamontville Golden Arrows FC |
W
L
D
D
L
L
|
5 |
| 11 | Durban City FC |
W
D
L
D
L
L
|
5 |
| 12 | Bloemfontein Celtic FC |
D
L
L
D
W
L
|
5 |
| 13 | TS Galaxy FC |
W
D
L
L
L
D
|
5 |
| 14 | Polokwane City FC |
D
D
D
L
L
D
|
4 |
| 15 | Marumo Gallants FC |
L
D
L
L
L
W
|
4 |
| 16 | Richards Bay |
D
L
L
L
L
L
|
1 |
| # | Joukkue | O | Omat | Vast. | Ottelu | Yli 9.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 5.0 | 6.3 | 11.3 | 75% | |
| 2 | 9 | 5.7 | 5.0 | 10.7 | 56% | |
| 3 | 9 | 5.7 | 4.7 | 10.3 | 67% | |
| 4 | 9 | 3.7 | 6.7 | 10.3 | 33% | |
| 5 | 8 | 4.0 | 5.8 | 9.8 | 38% | |
| 6 | 9 | 5.3 | 4.1 | 9.4 | 44% | |
| 7 | 9 | 5.6 | 3.8 | 9.3 | 44% | |
| 8 | 9 | 4.3 | 4.9 | 9.2 | 44% | |
| 9 | 9 | 4.4 | 4.8 | 9.2 | 44% | |
| 10 | 10 | 5.5 | 3.2 | 8.7 | 40% | |
| 11 | 9 | 2.8 | 5.6 | 8.3 | 44% | |
| 12 | 9 | 4.2 | 4.1 | 8.3 | 33% | |
| 13 | 9 | 4.4 | 3.8 | 8.2 | 44% | |
| 14 | 10 | 3.9 | 4.1 | 8.0 | 40% | |
| 15 | 9 | 3.7 | 4.2 | 7.9 | 22% | |
| 16 | 9 | 4.9 | 2.8 | 7.7 | 22% |
Keskiarvot per ottelu: Omat = joukkue, Vast. = vastustajat, Ottelu = molemmat joukkueet yhteensä. Yli 9.5 = osuus joukkueen otteluista, joissa molempien yhteismäärä ylitti 9.5.
| Joukkue | O | Yli 2.5 | Alle 2.5 |
|---|---|---|---|
| Richards Bay | 9 | 78% (7) | 22% (2) |
| Mamelodi Sundowns FC | 10 | 60% (6) | 40% (4) |
| Marumo Gallants FC | 9 | 56% (5) | 44% (4) |
| Kruger United | 9 | 44% (4) | 56% (5) |
| Orlando Pirates FC | 9 | 44% (4) | 56% (5) |
| Kaizer Chiefs FC | 9 | 44% (4) | 56% (5) |
| Bloemfontein Celtic FC | 9 | 44% (4) | 56% (5) |
| TS Galaxy FC | 9 | 44% (4) | 56% (5) |
| Amazulu | 9 | 33% (3) | 67% (6) |
| Polokwane City FC | 9 | 33% (3) | 67% (6) |
| Stellenbosch | 9 | 22% (2) | 78% (7) |
| Sekhukhune United FC | 9 | 22% (2) | 78% (7) |
| Durban City FC | 9 | 22% (2) | 78% (7) |
| Milford FC | 10 | 20% (2) | 80% (8) |
| Lamontville Golden Arrows FC | 9 | 11% (1) | 89% (8) |
| Chippa United FC | 9 | 11% (1) | 89% (8) |
| Joukkue | Keskim. | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Richards Bay | 3.78 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Mamelodi Sundowns FC | 3.60 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 3 | 1 |
| Marumo Gallants FC | 2.89 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 |
| Bloemfontein Celtic FC | 2.78 | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 |
| Kaizer Chiefs FC | 2.67 | 1 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Orlando Pirates FC | 2.56 | 0 | 0 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Amazulu | 2.33 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
| Kruger United | 2.22 | 1 | 3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Stellenbosch | 2.11 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Polokwane City FC | 2.11 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| TS Galaxy FC | 2.11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
| Sekhukhune United FC | 2.00 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Durban City FC | 1.89 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Milford FC | 1.80 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Chippa United FC | 1.44 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Lamontville Golden Arrows FC | 0.89 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Mamelodi Sundowns FC
Durban City FC
Kruger United
Richards Bay
Polokwane City FC
TS Galaxy FC
Amazulu
Lamontville Golden Arrows FC
Stellenbosch
Chippa United FC
Milford FC
Sekhukhune United FC
Orlando Pirates FC
Kaizer Chiefs FC
Marumo Gallants FC
Bloemfontein Celtic FC
Bloemfontein Celtic FC
Polokwane City FC
Sekhukhune United FC
Marumo Gallants FC
Tervetuloa sarjalle Premier Soccer League omistetun tietoportaalin pariin. Tavoitteemme on tarjota vedonlyöjille, faneille ja analyytikoille täydellinen yleiskuva kaikesta, mitä tässä arvostetussa kilpailussa tapahtuu. Edellä esitetyt tiedot on luotu kehittyneillä matemaattisilla malleilla, jotka huomioivat historialliset tulokset, nykykunnon sekä joukkuekohtaiset tilastot maassa South-Africa. Jos etsit luotettavaa opasta vedonlyöntistrategioillesi, olet oikeassa paikassa.
Palvelumme ydin ovat VITIBET-jalkapallovinkit. Jokaisesta tulevasta ottelusta löydät perinteisen tulosennusteen (1, X, 2) lisäksi uniikin Vitisport Indeximme. Tämä indeksi ilmaisee tuloksen todennäköisyyden ja auttaa sinua tunnistamaan ylikertoimet (value bets). Algoritmimme käsittelevät reaaliaikaista dataa varmistaakseen, että ennusteet heijastavat joukkueiden todellista tilaa.
Jatkuvasti päivittyvä sarjataulukko antaa välittömän näkymän joukkueiden sijoituksiin mestaruustaistossa, eurocup-paikoilla tai putoamiskamppailussa. Ymmärrämme, että jalkapallo on erilaista kotikentällä kuin vierasyleisön edessä. Siksi erittelemme koti- ja vierastilastot, mikä on avaintekijä tarkkoihin ennusteisiin sarjassa Premier Soccer League.
Yksi suosituimmista toiminnoistamme on parhaiden trendien (Top Trends) lista. Järjestelmämme skannaa automaattisesti tietokantaa etsiessään merkittäviä putkia, kuten pitkiä tappiottomia sarjoja, vähämaalisten otteluiden sarjoja (Under 2.5) tai joukkueita, joilla on vaikeuksia maalinteossa. Nämä "älykkäät tilastot" mahdollistavat vedonlyönnin todellisten kaavojen perusteella pelkän mututuntuman sijaan.
Historialliset tulokset ovat tärkeitä, mutta viime viikkojen vire on ratkaiseva. Meidän viimeisen 6 ottelun kuntotaulukkomme näyttää, kuka on nousukiidossa ja kuka kriisissä. Jokaisen joukkueen kohdalla näet selkeän graafisen esityksen (V-T-H) ja viimeisimpien otteluiden tulokset, mikä mahdollistaa dynamiikan arvioinnin ennen seuraavaa avauspotkua.
Maalimääristä kiinnostuneille tarjoamme syvälliset Alle/Yli 2.5 -tilastot. Saat selville, kuinka moni joukkueen otteluista päättyy maali-iloitteluun ja missä puolustukset hallitsevat. Ainutlaatuinen maalijakaumataulukkomme menee vielä pidemmälle – se erittelee otteluiden tarkat maalimäärät nollan maalin tasapeleistä aina hurjiin 6+ maalin tuloksiin. Tämä data on korvaamatonta tarkoille ennusteille maassa South-Africa.
Tunnetuimmista maailmanliigoista, kuten Veikkausliigasta, Valioliigasta tai Bundesliigasta, tarjoamme myös yksityiskohtaiset pelaajatilastot. Voit seurata maalipörssin kärkitaistelua, parhaita syöttäjiä ja eniten varoitettuja pelaajia (keltaiset ja punaiset kortit). Nämä tiedot auttavat ymmärtämään avainpelaajien vaikutusta joukkueen tuloksiin.
Tiesitkö, että jotkut joukkueet hallitsevat ensimmäisiä puoliaikoja, mutta hiipuvat lopussa? Meidän 1. ja 2. puoliajan taulukkomme paljastavat nämä taipumukset. Seuraamme myös koko liigan ottelukohtaista maalkeskiarvoa ja pistejakoa koti- ja vierasjoukkueiden välillä tarjotaksemme 360 asteen näkymän sarjaan Premier Soccer League.
Reaaliaikaisen datan ansiosta tarjoamme sinulle ajantasaiset Live Score -tulokset kaikista käynnissä olevista otteluista. Heti ottelun päätyttyä järjestelmä käsittelee tuloksen ja laskee välittömästi uudelleen kaikki kuntotilastot ja taulukot. Tulevien otteluiden osiosta näet aina seuraavien kierrosten ohjelman hyvissä ajoin.
Kaikki analyysit ja vinkit tällä sivulla ovat informatiivisia ja tarkoitettu vain täysi-ikäisille käyttäjille. Pelaa vastuullisesti ja käytä tilastotietojamme vain yhtenä työkaluna päätöksenteossasi.
Mamelodi Sundowns FC
10
+18
26
2
Orlando Pirates FC
9
+19
25
3
Amazulu
9
+5
22
4
Milford Fc
10
+4
18
5
Kaizer Chiefs FC
9
+4
14
6
Sekhukhune United FC
9
0
14
7
Chippa United FC
9
-1
11
8
Stellenbosch
9
-1
10
9
Kruger United
9
-6
10
10
Lamontville Golden Arrows FC
9
-2
8
11
Polokwane City FC
9
-3
8
12
Durban City FC
9
-5
7
13
TS Galaxy FC
9
-5
7
14
Bloemfontein Celtic FC
9
-7
6
15
Marumo Gallants FC
9
-8
5
16
Richards Bay
9
-12
3