Antalyaspor
Bursaspor
Sarıyer
Iğdır FK
Keçiörengücü
Manisa F.K.
Vanspor FK
Sivasspor
Muğlaspor
Esenler Erokspor
Pendikspor
İstanbulspor
Bandırmaspor
Fatih Karagümrük
Boluspor SK
Bodrum FK
Ümraniyespor
Kayserispor
Mardin 1969
Batman Petrolspor
| # | Joukkue | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor29:11 +18 | 13 | 31 |
| 2 | Kayserispor32:9 +23 | 13 | 30 |
| 3 | Iğdır FK18:10 +8 | 13 | 27 |
| 4 | Mardin 196918:12 +6 | 13 | 24 |
| 5 | Batman Petrolspor26:23 +3 | 13 | 23 |
| 6 | Keçiörengücü25:18 +7 | 13 | 20 |
| 7 | Antalyaspor19:20 -1 | 13 | 19 |
| 8 | Bodrum FK16:12 +4 | 13 | 18 |
| 9 | Muğlaspor18:20 -2 | 13 | 18 |
| 10 | Fatih Karagümrük16:16 0 | 13 | 16 |
| 11 | Sarıyer14:18 -4 | 13 | 16 |
| 12 | Esenler Erokspor15:18 -3 | 13 | 15 |
| 13 | Bandırmaspor17:13 +4 | 13 | 14 |
| 14 | Ümraniyespor14:11 +3 | 12 | 14 |
| 15 | Pendikspor15:23 -8 | 13 | 14 |
| 16 | Manisa F.K.21:23 -2 | 13 | 13 |
| 17 | Sivasspor16:20 -4 | 13 | 13 |
| 18 | Vanspor FK14:22 -8 | 13 | 13 |
| 19 | İstanbulspor10:33 -23 | 13 | 5 |
| 20 | Boluspor SK5:26 -21 | 12 | 4 |
| # | Joukkue | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Iğdır FK11:5 +6 | 7 | 16 |
| 2 | Batman Petrolspor16:10 +6 | 6 | 15 |
| 3 | Kayserispor18:6 +12 | 6 | 13 |
| 4 | Bursaspor13:4 +9 | 6 | 13 |
| 5 | Mardin 19697:3 +4 | 6 | 13 |
| 6 | Sarıyer9:10 -1 | 7 | 10 |
| 7 | Muğlaspor11:7 +4 | 6 | 9 |
| 8 | Keçiörengücü12:8 +4 | 6 | 9 |
| 9 | Bodrum FK7:6 +1 | 7 | 9 |
| 10 | Fatih Karagümrük8:8 0 | 7 | 9 |
| 11 | Bandırmaspor12:6 +6 | 7 | 8 |
| 12 | Sivasspor11:9 +2 | 7 | 8 |
| 13 | Manisa F.K.11:10 +1 | 7 | 8 |
| 14 | Pendikspor8:8 0 | 6 | 7 |
| 15 | Esenler Erokspor8:11 -3 | 6 | 7 |
| 16 | Vanspor FK5:11 -6 | 7 | 7 |
| 17 | Ümraniyespor7:5 +2 | 6 | 6 |
| 18 | Antalyaspor12:16 -4 | 7 | 6 |
| 19 | İstanbulspor5:10 -5 | 6 | 2 |
| 20 | Boluspor SK2:12 -10 | 6 | 1 |
| # | Joukkue | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor16:7 +9 | 7 | 18 |
| 2 | Kayserispor14:3 +11 | 7 | 17 |
| 3 | Antalyaspor7:4 +3 | 6 | 13 |
| 4 | Keçiörengücü13:10 +3 | 7 | 11 |
| 5 | Iğdır FK7:5 +2 | 6 | 11 |
| 6 | Mardin 196911:9 +2 | 7 | 11 |
| 7 | Bodrum FK9:6 +3 | 6 | 9 |
| 8 | Muğlaspor7:13 -6 | 7 | 9 |
| 9 | Ümraniyespor7:6 +1 | 6 | 8 |
| 10 | Esenler Erokspor7:7 0 | 7 | 8 |
| 11 | Vanspor FK9:11 -2 | 6 | 8 |
| 12 | Batman Petrolspor10:13 -3 | 7 | 8 |
| 13 | Fatih Karagümrük8:8 0 | 6 | 7 |
| 14 | Pendikspor7:15 -8 | 7 | 7 |
| 15 | Bandırmaspor5:7 -2 | 6 | 6 |
| 16 | Sarıyer5:8 -3 | 6 | 6 |
| 17 | Manisa F.K.10:13 -3 | 6 | 5 |
| 18 | Sivasspor5:11 -6 | 6 | 5 |
| 19 | Boluspor SK3:14 -11 | 6 | 3 |
| 20 | İstanbulspor5:23 -18 | 7 | 3 |
| # | Joukkue | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor16:2 +14 | 13 | 27 |
| 2 | Batman Petrolspor11:6 +5 | 13 | 26 |
| 3 | Mardin 196911:4 +7 | 13 | 24 |
| 4 | Keçiörengücü12:7 +5 | 13 | 24 |
| 5 | Iğdır FK9:4 +5 | 13 | 22 |
| 6 | Bursaspor13:9 +4 | 13 | 21 |
| 7 | Muğlaspor12:10 +2 | 13 | 19 |
| 8 | Ümraniyespor6:4 +2 | 12 | 18 |
| 9 | Antalyaspor6:9 -3 | 13 | 18 |
| 10 | Fatih Karagümrük7:6 +1 | 13 | 17 |
| 11 | Bandırmaspor9:6 +3 | 13 | 16 |
| 12 | Bodrum FK7:6 +1 | 13 | 16 |
| 13 | Sivasspor8:11 -3 | 13 | 15 |
| 14 | Pendikspor6:7 -1 | 13 | 14 |
| 15 | Sarıyer4:9 -5 | 13 | 13 |
| 16 | Esenler Erokspor4:8 -4 | 13 | 12 |
| 17 | Manisa F.K.12:15 -3 | 13 | 11 |
| 18 | Boluspor SK4:15 -11 | 12 | 9 |
| 19 | Vanspor FK3:10 -7 | 13 | 8 |
| 20 | İstanbulspor6:18 -12 | 13 | 7 |
| # | Joukkue | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor16:7 +9 | 13 | 30 |
| 2 | Bursaspor16:2 +14 | 13 | 28 |
| 3 | Iğdır FK9:6 +3 | 13 | 20 |
| 4 | Keçiörengücü13:11 +2 | 13 | 20 |
| 5 | Antalyaspor13:11 +2 | 13 | 19 |
| 6 | Vanspor FK11:12 -1 | 13 | 18 |
| 7 | Bodrum FK9:6 +3 | 13 | 17 |
| 8 | Bandırmaspor8:7 +1 | 13 | 17 |
| 9 | Manisa F.K.9:8 +1 | 13 | 17 |
| 10 | Sarıyer10:9 +1 | 13 | 17 |
| 11 | Mardin 19697:8 -1 | 13 | 17 |
| 12 | Esenler Erokspor11:10 +1 | 13 | 16 |
| 13 | Sivasspor8:9 -1 | 13 | 16 |
| 14 | Batman Petrolspor15:17 -2 | 13 | 16 |
| 15 | Fatih Karagümrük9:10 -1 | 13 | 15 |
| 16 | Ümraniyespor8:7 +1 | 12 | 14 |
| 17 | Muğlaspor6:10 -4 | 13 | 14 |
| 18 | Pendikspor9:16 -7 | 13 | 12 |
| 19 | İstanbulspor4:15 -11 | 13 | 7 |
| 20 | Boluspor SK1:11 -10 | 12 | 4 |
| # | Joukkue | Last 6 | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor |
W
L
W
W
W
W
|
15 |
| 2 | Kayserispor |
W
W
W
D
D
W
|
14 |
| 3 | Iğdır FK |
D
W
D
W
W
D
|
12 |
| 4 | Mardin 1969 |
L
W
W
L
W
W
|
12 |
| 5 | Ümraniyespor |
L
W
D
W
W
D
|
11 |
| 6 | Bodrum FK |
D
L
W
W
W
D
|
11 |
| 7 | Esenler Erokspor |
L
W
D
W
L
W
|
10 |
| 8 | Antalyaspor |
W
W
L
W
L
D
|
10 |
| 9 | Vanspor FK |
L
L
W
L
W
W
|
9 |
| 10 | Keçiörengücü |
D
W
D
W
L
L
|
8 |
| 11 | Muğlaspor |
D
D
L
W
W
L
|
8 |
| 12 | Fatih Karagümrük |
W
D
L
L
W
L
|
7 |
| 13 | Batman Petrolspor |
L
L
W
D
W
L
|
7 |
| 14 | Sivasspor |
D
W
D
D
L
L
|
6 |
| 15 | Sarıyer |
W
D
L
D
L
L
|
5 |
| 16 | Pendikspor |
D
L
L
L
D
W
|
5 |
| 17 | Manisa F.K. |
L
L
D
L
L
W
|
4 |
| 18 | Bandırmaspor |
L
W
D
L
L
L
|
4 |
| 19 | Boluspor SK |
D
L
L
L
L
W
|
4 |
| 20 | İstanbulspor |
W
L
L
L
L
L
|
3 |
| # | Joukkue | O | Omat | Vast. | Ottelu | Yli 9.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 5.8 | 4.4 | 10.2 | 69% | |
| 2 | 13 | 5.3 | 4.8 | 10.1 | 46% | |
| 3 | 13 | 3.5 | 6.1 | 9.6 | 46% | |
| 4 | 13 | 4.8 | 4.7 | 9.5 | 46% | |
| 5 | 13 | 5.8 | 3.5 | 9.3 | 46% | |
| 6 | 13 | 4.2 | 5.1 | 9.3 | 46% | |
| 7 | 13 | 4.0 | 5.1 | 9.1 | 31% | |
| 8 | 13 | 4.4 | 4.5 | 8.9 | 38% | |
| 9 | 13 | 4.6 | 4.2 | 8.8 | 54% | |
| 10 | 13 | 5.2 | 3.5 | 8.7 | 23% | |
| 11 | 13 | 3.5 | 5.1 | 8.6 | 46% | |
| 12 | 13 | 4.8 | 3.7 | 8.5 | 31% | |
| 13 | 13 | 3.5 | 5.0 | 8.5 | 15% | |
| 14 | 13 | 3.8 | 4.5 | 8.2 | 31% | |
| 15 | 13 | 4.5 | 3.6 | 8.1 | 23% | |
| 16 | 13 | 4.2 | 3.8 | 8.0 | 31% | |
| 17 | 12 | 4.2 | 3.8 | 8.0 | 17% | |
| 18 | 13 | 5.1 | 2.8 | 7.8 | 15% | |
| 19 | 12 | 2.3 | 5.3 | 7.5 | 33% | |
| 20 | 13 | 3.5 | 3.8 | 7.4 | 23% |
Keskiarvot per ottelu: Omat = joukkue, Vast. = vastustajat, Ottelu = molemmat joukkueet yhteensä. Yli 9.5 = osuus joukkueen otteluista, joissa molempien yhteismäärä ylitti 9.5.
| Joukkue | O | Yli 2.5 | Alle 2.5 |
|---|---|---|---|
| Batman Petrolspor | 13 | 85% (11) | 15% (2) |
| Bursaspor | 13 | 77% (10) | 23% (3) |
| İstanbulspor | 13 | 69% (9) | 31% (4) |
| Manisa F.K. | 13 | 69% (9) | 31% (4) |
| Antalyaspor | 13 | 62% (8) | 38% (5) |
| Kayserispor | 13 | 62% (8) | 38% (5) |
| Sivasspor | 13 | 54% (7) | 46% (6) |
| Keçiörengücü | 13 | 54% (7) | 46% (6) |
| Boluspor SK | 12 | 50% (6) | 50% (6) |
| Mardin 1969 | 13 | 46% (6) | 54% (7) |
| Muğlaspor | 13 | 46% (6) | 54% (7) |
| Vanspor FK | 13 | 46% (6) | 54% (7) |
| Pendikspor | 13 | 46% (6) | 54% (7) |
| Sarıyer | 13 | 38% (5) | 62% (8) |
| Bodrum FK | 13 | 38% (5) | 62% (8) |
| Esenler Erokspor | 13 | 38% (5) | 62% (8) |
| Bandırmaspor | 13 | 38% (5) | 62% (8) |
| Iğdır FK | 13 | 38% (5) | 62% (8) |
| Ümraniyespor | 12 | 33% (4) | 67% (8) |
| Fatih Karagümrük | 13 | 31% (4) | 69% (9) |
| Joukkue | Keskim. | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Batman Petrolspor | 3.77 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 1 | 2 |
| Manisa F.K. | 3.38 | 1 | 1 | 2 | 4 | 1 | 2 | 2 |
| İstanbulspor | 3.31 | 0 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 |
| Keçiörengücü | 3.31 | 1 | 0 | 5 | 2 | 1 | 2 | 2 |
| Kayserispor | 3.15 | 0 | 2 | 3 | 2 | 4 | 1 | 1 |
| Bursaspor | 3.08 | 0 | 1 | 2 | 7 | 2 | 0 | 1 |
| Antalyaspor | 3.00 | 0 | 2 | 3 | 5 | 1 | 1 | 1 |
| Muğlaspor | 2.92 | 2 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 |
| Pendikspor | 2.92 | 0 | 2 | 5 | 1 | 2 | 3 | 0 |
| Sivasspor | 2.77 | 1 | 0 | 5 | 3 | 3 | 1 | 0 |
| Vanspor FK | 2.77 | 0 | 1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 |
| Boluspor SK | 2.58 | 0 | 2 | 4 | 5 | 0 | 0 | 1 |
| Esenler Erokspor | 2.54 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Sarıyer | 2.46 | 0 | 1 | 7 | 4 | 0 | 1 | 0 |
| Fatih Karagümrük | 2.46 | 0 | 2 | 7 | 3 | 0 | 0 | 1 |
| Mardin 1969 | 2.31 | 1 | 4 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 |
| Bandırmaspor | 2.31 | 1 | 2 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 |
| Bodrum FK | 2.15 | 3 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| Iğdır FK | 2.15 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 |
| Ümraniyespor | 2.08 | 1 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Kayserispor
Muğlaspor
Bodrum FK
Ümraniyespor
Iğdır FK
Antalyaspor
İstanbulspor
Mardin 1969
Sivasspor
Boluspor SK
Manisa F.K.
Batman Petrolspor
Fatih Karagümrük
Pendikspor
Bursaspor
Bandırmaspor
Vanspor FK
Sarıyer
Esenler Erokspor
Keçiörengücü
Tervetuloa sarjalle 1. Lig omistetun tietoportaalin pariin. Tavoitteemme on tarjota vedonlyöjille, faneille ja analyytikoille täydellinen yleiskuva kaikesta, mitä tässä arvostetussa kilpailussa tapahtuu. Edellä esitetyt tiedot on luotu kehittyneillä matemaattisilla malleilla, jotka huomioivat historialliset tulokset, nykykunnon sekä joukkuekohtaiset tilastot maassa Turkey. Jos etsit luotettavaa opasta vedonlyöntistrategioillesi, olet oikeassa paikassa.
Palvelumme ydin ovat VITIBET-jalkapallovinkit. Jokaisesta tulevasta ottelusta löydät perinteisen tulosennusteen (1, X, 2) lisäksi uniikin Vitisport Indeximme. Tämä indeksi ilmaisee tuloksen todennäköisyyden ja auttaa sinua tunnistamaan ylikertoimet (value bets). Algoritmimme käsittelevät reaaliaikaista dataa varmistaakseen, että ennusteet heijastavat joukkueiden todellista tilaa.
Jatkuvasti päivittyvä sarjataulukko antaa välittömän näkymän joukkueiden sijoituksiin mestaruustaistossa, eurocup-paikoilla tai putoamiskamppailussa. Ymmärrämme, että jalkapallo on erilaista kotikentällä kuin vierasyleisön edessä. Siksi erittelemme koti- ja vierastilastot, mikä on avaintekijä tarkkoihin ennusteisiin sarjassa 1. Lig.
Yksi suosituimmista toiminnoistamme on parhaiden trendien (Top Trends) lista. Järjestelmämme skannaa automaattisesti tietokantaa etsiessään merkittäviä putkia, kuten pitkiä tappiottomia sarjoja, vähämaalisten otteluiden sarjoja (Under 2.5) tai joukkueita, joilla on vaikeuksia maalinteossa. Nämä "älykkäät tilastot" mahdollistavat vedonlyönnin todellisten kaavojen perusteella pelkän mututuntuman sijaan.
Historialliset tulokset ovat tärkeitä, mutta viime viikkojen vire on ratkaiseva. Meidän viimeisen 6 ottelun kuntotaulukkomme näyttää, kuka on nousukiidossa ja kuka kriisissä. Jokaisen joukkueen kohdalla näet selkeän graafisen esityksen (V-T-H) ja viimeisimpien otteluiden tulokset, mikä mahdollistaa dynamiikan arvioinnin ennen seuraavaa avauspotkua.
Maalimääristä kiinnostuneille tarjoamme syvälliset Alle/Yli 2.5 -tilastot. Saat selville, kuinka moni joukkueen otteluista päättyy maali-iloitteluun ja missä puolustukset hallitsevat. Ainutlaatuinen maalijakaumataulukkomme menee vielä pidemmälle – se erittelee otteluiden tarkat maalimäärät nollan maalin tasapeleistä aina hurjiin 6+ maalin tuloksiin. Tämä data on korvaamatonta tarkoille ennusteille maassa Turkey.
Tunnetuimmista maailmanliigoista, kuten Veikkausliigasta, Valioliigasta tai Bundesliigasta, tarjoamme myös yksityiskohtaiset pelaajatilastot. Voit seurata maalipörssin kärkitaistelua, parhaita syöttäjiä ja eniten varoitettuja pelaajia (keltaiset ja punaiset kortit). Nämä tiedot auttavat ymmärtämään avainpelaajien vaikutusta joukkueen tuloksiin.
Tiesitkö, että jotkut joukkueet hallitsevat ensimmäisiä puoliaikoja, mutta hiipuvat lopussa? Meidän 1. ja 2. puoliajan taulukkomme paljastavat nämä taipumukset. Seuraamme myös koko liigan ottelukohtaista maalkeskiarvoa ja pistejakoa koti- ja vierasjoukkueiden välillä tarjotaksemme 360 asteen näkymän sarjaan 1. Lig.
Reaaliaikaisen datan ansiosta tarjoamme sinulle ajantasaiset Live Score -tulokset kaikista käynnissä olevista otteluista. Heti ottelun päätyttyä järjestelmä käsittelee tuloksen ja laskee välittömästi uudelleen kaikki kuntotilastot ja taulukot. Tulevien otteluiden osiosta näet aina seuraavien kierrosten ohjelman hyvissä ajoin.
Kaikki analyysit ja vinkit tällä sivulla ovat informatiivisia ja tarkoitettu vain täysi-ikäisille käyttäjille. Pelaa vastuullisesti ja käytä tilastotietojamme vain yhtenä työkaluna päätöksenteossasi.
Bursaspor
13
+18
31
2
Kayserispor
13
+23
30
3
Iğdır FK
13
+8
27
4
Mardin 1969
13
+6
24
5
Batman Petrolspor
13
+3
23
6
Keçiörengücü
13
+7
20
7
Antalyaspor
13
-1
19
8
Bodrum FK
13
+4
18
9
Muğlaspor
13
-2
18
10
Fatih Karagümrük
13
0
16
11
Sarıyer
13
-4
16
12
Esenler Erokspor
13
-3
15
13
Vanspor FK
13
-8
15
14
Bandırmaspor
13
+4
14
15
Ümraniyespor
12
+3
14
16
Pendikspor
13
-8
14
17
Manisa F.k.
13
-2
13
18
Sivasspor
13
-4
13
19
İstanbulspor
13
-23
5
20
Boluspor SK
12
-21
4