Exeter City FC
Cheltenham
Rotherham
Crawley Town FC
Bristol Rovers FC
Chesterfield
Rochdale
York
Walsall
Barnet
Port Vale
Accrington ST
Shrewsbury
Oldham
Swindon Town FC
Grimsby
Colchester
Gillingham
Crewe
Newport County AFC
Salford City
Northampton
Fleetwood Town
Tranmere
| # | Joukkue | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Salford City25:15 +10 | 14 | 31 |
| 2 | Barnet28:18 +10 | 13 | 26 |
| 3 | Walsall21:12 +9 | 13 | 22 |
| 4 | Crewe17:17 0 | 14 | 22 |
| 5 | Cheltenham23:25 -2 | 14 | 21 |
| 6 | Grimsby24:18 +6 | 14 | 20 |
| 7 | York24:21 +3 | 14 | 20 |
| 8 | Gillingham20:19 +1 | 14 | 20 |
| 9 | Accrington ST23:17 +6 | 14 | 19 |
| 10 | Chesterfield24:21 +3 | 14 | 19 |
| 11 | Tranmere19:17 +2 | 14 | 19 |
| 12 | Exeter City FC11:9 +2 | 14 | 19 |
| 13 | Swindon Town FC15:17 -2 | 14 | 19 |
| 14 | Newport County AFC20:17 +3 | 14 | 18 |
| 15 | Shrewsbury17:22 -5 | 14 | 18 |
| 16 | Fleetwood Town18:18 0 | 14 | 17 |
| 17 | Bristol Rovers FC17:23 -6 | 14 | 16 |
| 18 | Oldham15:19 -4 | 14 | 15 |
| 19 | Port Vale10:14 -4 | 12 | 15 |
| 20 | Rochdale17:26 -9 | 14 | 15 |
| 21 | Northampton9:10 -1 | 13 | 14 |
| 22 | Rotherham18:25 -7 | 14 | 12 |
| 23 | Colchester12:19 -7 | 13 | 12 |
| 24 | Crawley Town FC13:21 -8 | 12 | 9 |
| # | Joukkue | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Salford City9:4 +5 | 7 | 18 |
| 2 | York16:5 +11 | 7 | 17 |
| 3 | Cheltenham14:10 +4 | 7 | 16 |
| 4 | Newport County AFC14:6 +8 | 7 | 15 |
| 5 | Exeter City FC8:2 +6 | 7 | 15 |
| 6 | Barnet15:10 +5 | 7 | 14 |
| 7 | Swindon Town FC12:7 +5 | 7 | 14 |
| 8 | Port Vale8:3 +5 | 6 | 14 |
| 9 | Grimsby13:8 +5 | 7 | 13 |
| 10 | Accrington ST13:8 +5 | 7 | 13 |
| 11 | Crewe12:8 +4 | 7 | 13 |
| 12 | Bristol Rovers FC11:8 +3 | 7 | 13 |
| 13 | Chesterfield16:9 +7 | 7 | 12 |
| 14 | Tranmere12:7 +5 | 7 | 12 |
| 15 | Fleetwood Town10:5 +5 | 7 | 12 |
| 16 | Walsall10:6 +4 | 6 | 11 |
| 17 | Oldham11:8 +3 | 7 | 10 |
| 18 | Shrewsbury8:8 0 | 7 | 10 |
| 19 | Rochdale10:13 -3 | 7 | 10 |
| 20 | Colchester6:6 0 | 6 | 9 |
| 21 | Gillingham8:9 -1 | 7 | 9 |
| 22 | Northampton4:4 0 | 7 | 8 |
| 23 | Rotherham13:15 -2 | 7 | 8 |
| 24 | Crawley Town FC6:12 -6 | 6 | 2 |
| # | Joukkue | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Salford City16:11 +5 | 7 | 13 |
| 2 | Barnet13:8 +5 | 6 | 12 |
| 3 | Walsall11:6 +5 | 7 | 11 |
| 4 | Gillingham12:10 +2 | 7 | 11 |
| 5 | Crewe5:9 -4 | 7 | 9 |
| 6 | Shrewsbury9:14 -5 | 7 | 8 |
| 7 | Grimsby11:10 +1 | 7 | 7 |
| 8 | Crawley Town FC7:9 -2 | 6 | 7 |
| 9 | Tranmere7:10 -3 | 7 | 7 |
| 10 | Chesterfield8:12 -4 | 7 | 7 |
| 11 | Accrington ST10:9 +1 | 7 | 6 |
| 12 | Northampton5:6 -1 | 6 | 6 |
| 13 | Fleetwood Town8:13 -5 | 7 | 5 |
| 14 | Cheltenham9:15 -6 | 7 | 5 |
| 15 | Rochdale7:13 -6 | 7 | 5 |
| 16 | Swindon Town FC3:10 -7 | 7 | 5 |
| 17 | Oldham4:11 -7 | 7 | 5 |
| 18 | Exeter City FC3:7 -4 | 7 | 4 |
| 19 | Rotherham5:10 -5 | 7 | 4 |
| 20 | Newport County AFC6:11 -5 | 7 | 3 |
| 21 | Colchester6:13 -7 | 7 | 3 |
| 22 | York8:16 -8 | 7 | 3 |
| 23 | Bristol Rovers FC6:15 -9 | 7 | 3 |
| 24 | Port Vale2:11 -9 | 6 | 1 |
| # | Joukkue | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Tranmere9:4 +5 | 14 | 25 |
| 2 | Cheltenham14:10 +4 | 14 | 22 |
| 3 | Chesterfield12:11 +1 | 14 | 22 |
| 4 | Accrington ST13:10 +3 | 14 | 21 |
| 5 | York11:8 +3 | 14 | 20 |
| 6 | Bristol Rovers FC7:8 -1 | 14 | 20 |
| 7 | Newport County AFC10:5 +5 | 14 | 19 |
| 8 | Walsall7:4 +3 | 13 | 19 |
| 9 | Swindon Town FC8:6 +2 | 14 | 19 |
| 10 | Salford City8:7 +1 | 14 | 19 |
| 11 | Barnet10:10 0 | 13 | 19 |
| 12 | Port Vale7:3 +4 | 12 | 18 |
| 13 | Exeter City FC4:2 +2 | 14 | 18 |
| 14 | Northampton5:5 0 | 13 | 18 |
| 15 | Gillingham7:7 0 | 14 | 17 |
| 16 | Grimsby11:11 0 | 14 | 17 |
| 17 | Rotherham10:11 -1 | 14 | 16 |
| 18 | Oldham7:9 -2 | 14 | 16 |
| 19 | Fleetwood Town6:9 -3 | 14 | 16 |
| 20 | Rochdale6:14 -8 | 14 | 15 |
| 21 | Crewe7:12 -5 | 14 | 13 |
| 22 | Colchester5:8 -3 | 13 | 12 |
| 23 | Shrewsbury7:11 -4 | 14 | 12 |
| 24 | Crawley Town FC4:10 -6 | 12 | 10 |
| # | Joukkue | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Salford City17:8 +9 | 14 | 28 |
| 2 | Crewe10:5 +5 | 14 | 26 |
| 3 | Barnet18:8 +10 | 13 | 23 |
| 4 | Fleetwood Town12:9 +3 | 14 | 23 |
| 5 | Walsall14:8 +6 | 13 | 21 |
| 6 | Accrington ST10:7 +3 | 14 | 21 |
| 7 | Rochdale11:12 -1 | 14 | 21 |
| 8 | Chesterfield12:10 +2 | 14 | 20 |
| 9 | Grimsby13:7 +6 | 14 | 19 |
| 10 | Gillingham13:12 +1 | 14 | 19 |
| 11 | Exeter City FC7:7 0 | 14 | 19 |
| 12 | York13:13 0 | 14 | 19 |
| 13 | Newport County AFC10:12 -2 | 14 | 18 |
| 14 | Shrewsbury10:11 -1 | 14 | 17 |
| 15 | Oldham8:10 -2 | 14 | 17 |
| 16 | Tranmere10:13 -3 | 14 | 17 |
| 17 | Bristol Rovers FC10:15 -5 | 14 | 17 |
| 18 | Northampton4:5 -1 | 13 | 16 |
| 19 | Colchester7:11 -4 | 13 | 15 |
| 20 | Crawley Town FC9:11 -2 | 12 | 14 |
| 21 | Cheltenham9:15 -6 | 14 | 14 |
| 22 | Rotherham8:14 -6 | 14 | 13 |
| 23 | Swindon Town FC7:11 -4 | 14 | 11 |
| 24 | Port Vale3:11 -8 | 12 | 9 |
| # | Joukkue | Last 6 | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Salford City |
W
W
W
W
W
W
|
18 |
| 2 | Exeter City FC |
W
W
D
W
W
L
|
13 |
| 3 | Accrington ST |
W
D
W
D
W
D
|
12 |
| 4 | Barnet |
W
W
L
D
W
D
|
11 |
| 5 | Shrewsbury |
W
L
W
W
D
L
|
10 |
| 6 | Port Vale |
L
W
W
D
L
W
|
10 |
| 7 | Crewe |
W
W
W
L
L
D
|
10 |
| 8 | Newport County AFC |
D
W
D
D
L
W
|
9 |
| 9 | Walsall |
D
D
D
W
L
W
|
9 |
| 10 | Chesterfield |
W
D
L
D
W
L
|
8 |
| 11 | Northampton |
D
W
L
W
D
L
|
8 |
| 12 | Swindon Town FC |
L
L
D
W
D
W
|
8 |
| 13 | Oldham |
D
W
L
D
L
W
|
8 |
| 14 | Tranmere |
L
D
L
W
D
W
|
8 |
| 15 | Gillingham |
D
W
L
D
L
W
|
8 |
| 16 | Grimsby |
L
L
L
D
W
W
|
7 |
| 17 | Fleetwood Town |
L
D
W
L
L
W
|
7 |
| 18 | York |
D
D
D
W
L
L
|
6 |
| 19 | Cheltenham |
L
L
L
W
W
L
|
6 |
| 20 | Crawley Town FC |
L
D
L
L
D
W
|
5 |
| 21 | Rochdale |
W
D
L
D
L
L
|
5 |
| 22 | Colchester |
D
L
D
D
L
L
|
3 |
| 23 | Rotherham |
L
L
L
D
D
L
|
2 |
| 24 | Bristol Rovers FC |
L
L
L
L
D
L
|
1 |
| # | Joukkue | O | Omat | Vast. | Ottelu | Yli 9.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 6.5 | 5.6 | 12.1 | 86% | |
| 2 | 13 | 6.4 | 5.4 | 11.8 | 77% | |
| 3 | 14 | 4.2 | 7.4 | 11.6 | 64% | |
| 4 | 13 | 6.8 | 4.2 | 11.0 | 69% | |
| 5 | 14 | 5.8 | 4.8 | 10.6 | 57% | |
| 6 | 14 | 4.8 | 5.5 | 10.3 | 50% | |
| 7 | 14 | 5.1 | 5.1 | 10.2 | 71% | |
| 8 | 14 | 5.4 | 4.9 | 10.2 | 57% | |
| 9 | 14 | 5.2 | 4.8 | 10.0 | 71% | |
| 10 | 14 | 4.1 | 5.9 | 10.0 | 50% | |
| 11 | 12 | 4.8 | 5.1 | 9.8 | 67% | |
| 12 | 12 | 4.2 | 5.7 | 9.8 | 33% | |
| 13 | 14 | 4.6 | 5.1 | 9.8 | 43% | |
| 14 | 14 | 5.6 | 4.1 | 9.7 | 43% | |
| 15 | 14 | 4.1 | 5.5 | 9.6 | 50% | |
| 16 | 13 | 4.3 | 5.2 | 9.5 | 46% | |
| 17 | 13 | 5.5 | 3.8 | 9.3 | 54% | |
| 18 | 14 | 4.5 | 4.8 | 9.3 | 36% | |
| 19 | 14 | 3.6 | 5.6 | 9.2 | 57% | |
| 20 | 14 | 5.4 | 3.7 | 9.1 | 43% | |
| 21 | 14 | 4.4 | 4.7 | 9.1 | 50% | |
| 22 | 14 | 5.9 | 2.8 | 8.6 | 50% | |
| 23 | 14 | 4.4 | 4.2 | 8.6 | 50% | |
| 24 | 14 | 3.4 | 5.1 | 8.6 | 43% |
Keskiarvot per ottelu: Omat = joukkue, Vast. = vastustajat, Ottelu = molemmat joukkueet yhteensä. Yli 9.5 = osuus joukkueen otteluista, joissa molempien yhteismäärä ylitti 9.5.
Barnet
Cheltenham
Walsall
Swindon Town FC
Rotherham
Accrington ST
York
Barnet
York
Gillingham| Joukkue | O | Yli 2.5 | Alle 2.5 |
|---|---|---|---|
| Barnet | 13 | 77% (10) | 23% (3) |
| Cheltenham | 14 | 71% (10) | 29% (4) |
| Rochdale | 14 | 64% (9) | 36% (5) |
| Salford City | 14 | 57% (8) | 43% (6) |
| Rotherham | 14 | 57% (8) | 43% (6) |
| Chesterfield | 14 | 57% (8) | 43% (6) |
| Gillingham | 14 | 57% (8) | 43% (6) |
| Grimsby | 14 | 57% (8) | 43% (6) |
| Newport County AFC | 14 | 50% (7) | 50% (7) |
| Accrington ST | 14 | 50% (7) | 50% (7) |
| Swindon Town FC | 14 | 50% (7) | 50% (7) |
| Shrewsbury | 14 | 50% (7) | 50% (7) |
| York | 14 | 50% (7) | 50% (7) |
| Bristol Rovers FC | 14 | 50% (7) | 50% (7) |
| Crawley Town FC | 12 | 50% (6) | 50% (6) |
| Walsall | 13 | 46% (6) | 54% (7) |
| Oldham | 14 | 43% (6) | 57% (8) |
| Fleetwood Town | 14 | 43% (6) | 57% (8) |
| Colchester | 13 | 38% (5) | 62% (8) |
| Tranmere | 14 | 36% (5) | 64% (9) |
| Crewe | 14 | 29% (4) | 71% (10) |
| Exeter City FC | 14 | 21% (3) | 79% (11) |
| Port Vale | 12 | 17% (2) | 83% (10) |
| Northampton | 13 | 0% (0) | 100% (13) |
| Joukkue | Keskim. | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barnet | 3.54 | 0 | 0 | 3 | 2 | 7 | 0 | 1 |
| Cheltenham | 3.43 | 0 | 1 | 3 | 3 | 4 | 2 | 1 |
| Chesterfield | 3.21 | 0 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 3 |
| York | 3.21 | 0 | 0 | 7 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Rochdale | 3.07 | 1 | 2 | 2 | 4 | 1 | 3 | 1 |
| Rotherham | 3.07 | 0 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 |
| Grimsby | 3.00 | 1 | 2 | 3 | 2 | 4 | 1 | 1 |
| Accrington ST | 2.86 | 2 | 0 | 5 | 1 | 3 | 3 | 0 |
| Salford City | 2.86 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 |
| Bristol Rovers FC | 2.86 | 1 | 3 | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 |
| Crawley Town FC | 2.83 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 |
| Gillingham | 2.79 | 2 | 0 | 4 | 4 | 1 | 3 | 0 |
| Shrewsbury | 2.79 | 0 | 3 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 |
| Newport County AFC | 2.64 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 |
| Fleetwood Town | 2.57 | 1 | 2 | 5 | 2 | 3 | 0 | 1 |
| Tranmere | 2.57 | 1 | 1 | 7 | 1 | 3 | 0 | 1 |
| Walsall | 2.54 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Oldham | 2.43 | 1 | 2 | 5 | 4 | 0 | 2 | 0 |
| Crewe | 2.43 | 1 | 3 | 6 | 0 | 2 | 1 | 1 |
| Colchester | 2.38 | 1 | 2 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Swindon Town FC | 2.29 | 2 | 3 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Port Vale | 2.00 | 1 | 4 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Northampton | 1.46 | 1 | 5 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exeter City FC | 1.43 | 3 | 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Northampton
Oldham
Fleetwood Town
Bristol Rovers FC
Oldham
Crawley Town FC
Shrewsbury
Gillingham
Swindon Town FC
Rotherham
Accrington ST
Northampton
Colchester
Walsall
Crewe
Barnet
Tranmere
Cheltenham
Salford City
Exeter City FC
York
Salford City
Salford City
Colchester
Barnet
York
Oldham
Cheltenham
Newport County AFC
Tranmere
Cheltenham
Fleetwood Town
Walsall
Cheltenham
Shrewsbury
Bristol Rovers FC
Barnet
Accrington ST
Cheltenham
Accrington STTervetuloa sarjalle League Two omistetun tietoportaalin pariin. Tavoitteemme on tarjota vedonlyöjille, faneille ja analyytikoille täydellinen yleiskuva kaikesta, mitä tässä arvostetussa kilpailussa tapahtuu. Edellä esitetyt tiedot on luotu kehittyneillä matemaattisilla malleilla, jotka huomioivat historialliset tulokset, nykykunnon sekä joukkuekohtaiset tilastot maassa England. Jos etsit luotettavaa opasta vedonlyöntistrategioillesi, olet oikeassa paikassa.
Palvelumme ydin ovat VITIBET-jalkapallovinkit. Jokaisesta tulevasta ottelusta löydät perinteisen tulosennusteen (1, X, 2) lisäksi uniikin Vitisport Indeximme. Tämä indeksi ilmaisee tuloksen todennäköisyyden ja auttaa sinua tunnistamaan ylikertoimet (value bets). Algoritmimme käsittelevät reaaliaikaista dataa varmistaakseen, että ennusteet heijastavat joukkueiden todellista tilaa.
Jatkuvasti päivittyvä sarjataulukko antaa välittömän näkymän joukkueiden sijoituksiin mestaruustaistossa, eurocup-paikoilla tai putoamiskamppailussa. Ymmärrämme, että jalkapallo on erilaista kotikentällä kuin vierasyleisön edessä. Siksi erittelemme koti- ja vierastilastot, mikä on avaintekijä tarkkoihin ennusteisiin sarjassa League Two.
Yksi suosituimmista toiminnoistamme on parhaiden trendien (Top Trends) lista. Järjestelmämme skannaa automaattisesti tietokantaa etsiessään merkittäviä putkia, kuten pitkiä tappiottomia sarjoja, vähämaalisten otteluiden sarjoja (Under 2.5) tai joukkueita, joilla on vaikeuksia maalinteossa. Nämä "älykkäät tilastot" mahdollistavat vedonlyönnin todellisten kaavojen perusteella pelkän mututuntuman sijaan.
Historialliset tulokset ovat tärkeitä, mutta viime viikkojen vire on ratkaiseva. Meidän viimeisen 6 ottelun kuntotaulukkomme näyttää, kuka on nousukiidossa ja kuka kriisissä. Jokaisen joukkueen kohdalla näet selkeän graafisen esityksen (V-T-H) ja viimeisimpien otteluiden tulokset, mikä mahdollistaa dynamiikan arvioinnin ennen seuraavaa avauspotkua.
Maalimääristä kiinnostuneille tarjoamme syvälliset Alle/Yli 2.5 -tilastot. Saat selville, kuinka moni joukkueen otteluista päättyy maali-iloitteluun ja missä puolustukset hallitsevat. Ainutlaatuinen maalijakaumataulukkomme menee vielä pidemmälle – se erittelee otteluiden tarkat maalimäärät nollan maalin tasapeleistä aina hurjiin 6+ maalin tuloksiin. Tämä data on korvaamatonta tarkoille ennusteille maassa England.
Tunnetuimmista maailmanliigoista, kuten Veikkausliigasta, Valioliigasta tai Bundesliigasta, tarjoamme myös yksityiskohtaiset pelaajatilastot. Voit seurata maalipörssin kärkitaistelua, parhaita syöttäjiä ja eniten varoitettuja pelaajia (keltaiset ja punaiset kortit). Nämä tiedot auttavat ymmärtämään avainpelaajien vaikutusta joukkueen tuloksiin.
Tiesitkö, että jotkut joukkueet hallitsevat ensimmäisiä puoliaikoja, mutta hiipuvat lopussa? Meidän 1. ja 2. puoliajan taulukkomme paljastavat nämä taipumukset. Seuraamme myös koko liigan ottelukohtaista maalkeskiarvoa ja pistejakoa koti- ja vierasjoukkueiden välillä tarjotaksemme 360 asteen näkymän sarjaan League Two.
Reaaliaikaisen datan ansiosta tarjoamme sinulle ajantasaiset Live Score -tulokset kaikista käynnissä olevista otteluista. Heti ottelun päätyttyä järjestelmä käsittelee tuloksen ja laskee välittömästi uudelleen kaikki kuntotilastot ja taulukot. Tulevien otteluiden osiosta näet aina seuraavien kierrosten ohjelman hyvissä ajoin.
Kaikki analyysit ja vinkit tällä sivulla ovat informatiivisia ja tarkoitettu vain täysi-ikäisille käyttäjille. Pelaa vastuullisesti ja käytä tilastotietojamme vain yhtenä työkaluna päätöksenteossasi.
Salford City
14
+10
31
2
Barnet
13
+10
26
3
Walsall
13
+9
22
4
Crewe
14
0
22
5
Cheltenham
14
-2
21
6
Grimsby
14
+6
20
7
York
14
+3
20
8
Gillingham
14
+1
20
9
Accrington St
14
+6
19
10
Chesterfield
14
+3
19
11
Tranmere
14
+2
19
12
Exeter City FC
14
+2
19
13
Swindon Town FC
14
-2
19
14
Newport County AFC
14
+3
18
15
Shrewsbury
14
-5
18
16
Fleetwood Town
14
0
17
17
Bristol Rovers FC
14
-6
16
18
Port Vale
12
-4
15
19
Oldham
14
-4
15
20
Rochdale
14
-9
15
21
Northampton
13
-1
14
22
Colchester
13
-7
12
23
Rotherham
14
-7
12
24
Crawley Town FC
12
-8
9