Volos NFC
Kifisia
Aris Thessalonikis
Panetolikos
AEK Athens FC
Levadiakos
Asteras Tripolis
Kalamata
Iraklis 1908
Panathinaikos
OFI
Atromitos
Olympiakos Pireus
PAOK
| # | Joukkue | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos20:4 +16 | 9 | 24 |
| 2 | Olympiakos Pireus15:4 +11 | 9 | 22 |
| 3 | PAOK18:12 +6 | 9 | 18 |
| 4 | AEK Athens FC21:5 +16 | 8 | 17 |
| 5 | Aris Thessalonikis13:17 -4 | 9 | 16 |
| 6 | OFI14:12 +2 | 9 | 16 |
| 7 | Kifisia12:14 -2 | 9 | 11 |
| 8 | Kalamata14:18 -4 | 9 | 11 |
| 9 | Iraklis 190810:12 -2 | 9 | 10 |
| 10 | Panetolikos8:17 -9 | 9 | 9 |
| 11 | Levadiakos3:11 -8 | 9 | 6 |
| 12 | Asteras Tripolis8:17 -9 | 9 | 6 |
| 13 | Atromitos9:12 -3 | 8 | 5 |
| 14 | Volos NFC6:16 -10 | 9 | 0 |
| # | Joukkue | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos16:3 +13 | 5 | 15 |
| 2 | AEK Athens FC17:0 +17 | 4 | 12 |
| 3 | PAOK11:5 +6 | 5 | 12 |
| 4 | OFI8:3 +5 | 4 | 10 |
| 5 | Aris Thessalonikis8:4 +4 | 4 | 10 |
| 6 | Olympiakos Pireus7:1 +6 | 4 | 9 |
| 7 | Kalamata10:9 +1 | 5 | 7 |
| 8 | Panetolikos6:7 -1 | 5 | 6 |
| 9 | Kifisia6:6 0 | 5 | 5 |
| 10 | Asteras Tripolis3:5 -2 | 5 | 5 |
| 11 | Iraklis 19085:4 +1 | 3 | 4 |
| 12 | Atromitos6:5 +1 | 4 | 4 |
| 13 | Levadiakos3:5 -2 | 5 | 4 |
| 14 | Volos NFC3:5 -2 | 4 | 2 |
| # | Joukkue | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Olympiakos Pireus8:3 +5 | 5 | 13 |
| 2 | Panathinaikos4:1 +3 | 4 | 9 |
| 3 | PAOK7:7 0 | 4 | 6 |
| 4 | Kifisia6:8 -2 | 4 | 6 |
| 5 | OFI6:9 -3 | 5 | 6 |
| 6 | Iraklis 19085:8 -3 | 6 | 6 |
| 7 | Aris Thessalonikis5:13 -8 | 5 | 6 |
| 8 | AEK Athens FC4:5 -1 | 4 | 5 |
| 9 | Kalamata4:9 -5 | 4 | 4 |
| 10 | Panetolikos2:10 -8 | 4 | 3 |
| 11 | Levadiakos0:6 -6 | 4 | 2 |
| 12 | Atromitos3:7 -4 | 4 | 1 |
| 13 | Asteras Tripolis5:12 -7 | 4 | 1 |
| 14 | Volos NFC3:11 -8 | 5 | 1 |
| # | Joukkue | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos9:1 +8 | 9 | 20 |
| 2 | Olympiakos Pireus6:0 +6 | 9 | 19 |
| 3 | AEK Athens FC8:2 +6 | 8 | 15 |
| 4 | Aris Thessalonikis9:7 +2 | 9 | 14 |
| 5 | PAOK9:6 +3 | 9 | 13 |
| 6 | OFI6:5 +1 | 9 | 12 |
| 7 | Atromitos6:6 0 | 8 | 12 |
| 8 | Iraklis 19083:4 -1 | 9 | 11 |
| 9 | Levadiakos2:3 -1 | 9 | 9 |
| 10 | Kifisia2:4 -2 | 9 | 9 |
| 11 | Panetolikos2:9 -7 | 9 | 8 |
| 12 | Asteras Tripolis5:9 -4 | 9 | 7 |
| 13 | Kalamata4:8 -4 | 9 | 6 |
| 14 | Volos NFC1:8 -7 | 9 | 6 |
| # | Joukkue | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos11:3 +8 | 9 | 21 |
| 2 | AEK Athens FC13:3 +10 | 8 | 17 |
| 3 | Olympiakos Pireus9:4 +5 | 9 | 17 |
| 4 | PAOK9:6 +3 | 9 | 16 |
| 5 | OFI8:7 +1 | 9 | 14 |
| 6 | Kifisia10:10 0 | 9 | 13 |
| 7 | Kalamata10:10 0 | 9 | 11 |
| 8 | Iraklis 19087:8 -1 | 9 | 11 |
| 9 | Volos NFC5:8 -3 | 9 | 11 |
| 10 | Panetolikos6:8 -2 | 9 | 10 |
| 11 | Aris Thessalonikis4:10 -6 | 9 | 8 |
| 12 | Levadiakos1:8 -7 | 9 | 6 |
| 13 | Atromitos3:6 -3 | 8 | 5 |
| 14 | Asteras Tripolis3:8 -5 | 9 | 5 |
| # | Joukkue | Last 6 | P |
|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos |
W
W
L
W
W
W
|
15 |
| 2 | Olympiakos Pireus |
L
W
W
W
W
W
|
15 |
| 3 | AEK Athens FC |
W
D
W
W
W
L
|
13 |
| 4 | PAOK |
W
W
L
W
L
W
|
12 |
| 5 | Kifisia |
D
W
W
L
W
L
|
10 |
| 6 | Kalamata |
W
L
W
W
L
D
|
10 |
| 7 | Aris Thessalonikis |
L
D
W
W
W
L
|
10 |
| 8 | OFI |
W
D
L
L
W
W
|
10 |
| 9 | Iraklis 1908 |
D
D
W
L
L
D
|
6 |
| 10 | Levadiakos |
D
L
L
D
D
W
|
6 |
| 11 | Asteras Tripolis |
D
D
W
L
D
L
|
6 |
| 12 | Atromitos |
D
D
L
L
L
W
|
5 |
| 13 | Volos NFC |
L
L
L
D
L
L
|
1 |
| 14 | Panetolikos |
L
L
L
L
L
L
|
0 |
| # | Joukkue | O | Omat | Vast. | Ottelu | Yli 9.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7.1 | 4.0 | 11.1 | 44% | |
| 2 | 9 | 7.6 | 2.6 | 10.1 | 67% | |
| 3 | 9 | 3.6 | 6.0 | 9.6 | 67% | |
| 4 | 9 | 4.4 | 5.0 | 9.4 | 67% | |
| 5 | 9 | 4.0 | 5.3 | 9.3 | 56% | |
| 6 | 9 | 5.1 | 4.0 | 9.1 | 56% | |
| 7 | 9 | 5.2 | 3.9 | 9.1 | 44% | |
| 8 | 8 | 5.4 | 3.6 | 9.0 | 50% | |
| 9 | 9 | 3.7 | 5.3 | 9.0 | 44% | |
| 10 | 9 | 2.6 | 6.2 | 8.8 | 22% | |
| 11 | 9 | 5.7 | 2.7 | 8.3 | 44% | |
| 12 | 9 | 2.1 | 5.9 | 8.0 | 22% | |
| 13 | 8 | 3.1 | 4.1 | 7.3 | 25% | |
| 14 | 9 | 2.8 | 3.6 | 6.3 | 22% |
Keskiarvot per ottelu: Omat = joukkue, Vast. = vastustajat, Ottelu = molemmat joukkueet yhteensä. Yli 9.5 = osuus joukkueen otteluista, joissa molempien yhteismäärä ylitti 9.5.
Panathinaikos
Kalamata
Olympiakos Pireus
AEK Athens FC
OFI
Aris Thessalonikis
Kifisia
PAOK
AEK Athens FC
AEK Athens FC| Joukkue | O | Yli 2.5 | Alle 2.5 |
|---|---|---|---|
| PAOK | 9 | 89% (8) | 11% (1) |
| Aris Thessalonikis | 9 | 78% (7) | 22% (2) |
| AEK Athens FC | 8 | 63% (5) | 38% (3) |
| Atromitos | 8 | 63% (5) | 38% (3) |
| Kalamata | 9 | 56% (5) | 44% (4) |
| OFI | 9 | 56% (5) | 44% (4) |
| Asteras Tripolis | 9 | 56% (5) | 44% (4) |
| Kifisia | 9 | 56% (5) | 44% (4) |
| Volos NFC | 9 | 44% (4) | 56% (5) |
| Panetolikos | 9 | 44% (4) | 56% (5) |
| Panathinaikos | 9 | 44% (4) | 56% (5) |
| Iraklis 1908 | 9 | 33% (3) | 67% (6) |
| Olympiakos Pireus | 9 | 22% (2) | 78% (7) |
| Levadiakos | 9 | 22% (2) | 78% (7) |
| Joukkue | Keskim. | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kalamata | 3.56 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 2 | 1 |
| Aris Thessalonikis | 3.33 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 3 | 0 |
| PAOK | 3.33 | 0 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| AEK Athens FC | 3.25 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 |
| OFI | 2.89 | 0 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 |
| Kifisia | 2.89 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 |
| Panetolikos | 2.78 | 0 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Asteras Tripolis | 2.78 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 |
| Panathinaikos | 2.67 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| Atromitos | 2.63 | 0 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| Iraklis 1908 | 2.44 | 1 | 0 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Volos NFC | 2.44 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Olympiakos Pireus | 2.11 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Levadiakos | 1.56 | 3 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Kalamata
Iraklis 1908
Atromitos
Volos NFC
Panathinaikos
AEK Athens FC
PAOK
Asteras Tripolis
Panetolikos
OFI
Levadiakos
Aris Thessalonikis
Kifisia
Olympiakos Pireus
OFI
PAOK
Aris Thessalonikis
Atromitos
Volos NFC
Panathinaikos
PAOK
AEK Athens FC
Iraklis 1908
OFI
Panathinaikos
Aris Thessalonikis
Kalamata
Olympiakos Pireus
AEK Athens FC
Panathinaikos
Volos NFC
Volos NFC
Panathinaikos
Kalamata
AEK Athens FC
Kalamata
Kifisia
Kifisia
Asteras Tripolis
Volos NFCTervetuloa sarjalle Super League 1 omistetun tietoportaalin pariin. Tavoitteemme on tarjota vedonlyöjille, faneille ja analyytikoille täydellinen yleiskuva kaikesta, mitä tässä arvostetussa kilpailussa tapahtuu. Edellä esitetyt tiedot on luotu kehittyneillä matemaattisilla malleilla, jotka huomioivat historialliset tulokset, nykykunnon sekä joukkuekohtaiset tilastot maassa Greece. Jos etsit luotettavaa opasta vedonlyöntistrategioillesi, olet oikeassa paikassa.
Palvelumme ydin ovat VITIBET-jalkapallovinkit. Jokaisesta tulevasta ottelusta löydät perinteisen tulosennusteen (1, X, 2) lisäksi uniikin Vitisport Indeximme. Tämä indeksi ilmaisee tuloksen todennäköisyyden ja auttaa sinua tunnistamaan ylikertoimet (value bets). Algoritmimme käsittelevät reaaliaikaista dataa varmistaakseen, että ennusteet heijastavat joukkueiden todellista tilaa.
Jatkuvasti päivittyvä sarjataulukko antaa välittömän näkymän joukkueiden sijoituksiin mestaruustaistossa, eurocup-paikoilla tai putoamiskamppailussa. Ymmärrämme, että jalkapallo on erilaista kotikentällä kuin vierasyleisön edessä. Siksi erittelemme koti- ja vierastilastot, mikä on avaintekijä tarkkoihin ennusteisiin sarjassa Super League 1.
Yksi suosituimmista toiminnoistamme on parhaiden trendien (Top Trends) lista. Järjestelmämme skannaa automaattisesti tietokantaa etsiessään merkittäviä putkia, kuten pitkiä tappiottomia sarjoja, vähämaalisten otteluiden sarjoja (Under 2.5) tai joukkueita, joilla on vaikeuksia maalinteossa. Nämä "älykkäät tilastot" mahdollistavat vedonlyönnin todellisten kaavojen perusteella pelkän mututuntuman sijaan.
Historialliset tulokset ovat tärkeitä, mutta viime viikkojen vire on ratkaiseva. Meidän viimeisen 6 ottelun kuntotaulukkomme näyttää, kuka on nousukiidossa ja kuka kriisissä. Jokaisen joukkueen kohdalla näet selkeän graafisen esityksen (V-T-H) ja viimeisimpien otteluiden tulokset, mikä mahdollistaa dynamiikan arvioinnin ennen seuraavaa avauspotkua.
Maalimääristä kiinnostuneille tarjoamme syvälliset Alle/Yli 2.5 -tilastot. Saat selville, kuinka moni joukkueen otteluista päättyy maali-iloitteluun ja missä puolustukset hallitsevat. Ainutlaatuinen maalijakaumataulukkomme menee vielä pidemmälle – se erittelee otteluiden tarkat maalimäärät nollan maalin tasapeleistä aina hurjiin 6+ maalin tuloksiin. Tämä data on korvaamatonta tarkoille ennusteille maassa Greece.
Tunnetuimmista maailmanliigoista, kuten Veikkausliigasta, Valioliigasta tai Bundesliigasta, tarjoamme myös yksityiskohtaiset pelaajatilastot. Voit seurata maalipörssin kärkitaistelua, parhaita syöttäjiä ja eniten varoitettuja pelaajia (keltaiset ja punaiset kortit). Nämä tiedot auttavat ymmärtämään avainpelaajien vaikutusta joukkueen tuloksiin.
Tiesitkö, että jotkut joukkueet hallitsevat ensimmäisiä puoliaikoja, mutta hiipuvat lopussa? Meidän 1. ja 2. puoliajan taulukkomme paljastavat nämä taipumukset. Seuraamme myös koko liigan ottelukohtaista maalkeskiarvoa ja pistejakoa koti- ja vierasjoukkueiden välillä tarjotaksemme 360 asteen näkymän sarjaan Super League 1.
Reaaliaikaisen datan ansiosta tarjoamme sinulle ajantasaiset Live Score -tulokset kaikista käynnissä olevista otteluista. Heti ottelun päätyttyä järjestelmä käsittelee tuloksen ja laskee välittömästi uudelleen kaikki kuntotilastot ja taulukot. Tulevien otteluiden osiosta näet aina seuraavien kierrosten ohjelman hyvissä ajoin.
Kaikki analyysit ja vinkit tällä sivulla ovat informatiivisia ja tarkoitettu vain täysi-ikäisille käyttäjille. Pelaa vastuullisesti ja käytä tilastotietojamme vain yhtenä työkaluna päätöksenteossasi.
Panathinaikos
9
+16
24
2
Olympiakos Pireus
9
+11
22
3
Paok
9
+6
18
4
Aek Athens Fc
8
+16
17
5
Ofi
9
+2
16
6
Aris Thessalonikis
9
-4
16
7
Kifisia
9
-2
11
8
Kalamata
9
-4
11
9
Iraklis 1908
9
-2
10
10
Panetolikos
9
-9
9
11
Levadiakos
9
-8
6
12
Asteras Tripolis
9
-9
6
13
Atromitos
8
-3
5
14
Volos Nfc
9
-10
3